Олександрійці вшанували чорнобильців

0
143

26 квітня – день який вже в 31-й раз щорічно (починаючи з 1986 року) відзначається як день жалоби, день, що приніс  страждання сотням мільйонів громадян Європи  внаслідок техногенної аварії на  Чорнобильській атомній станції.

Сотні громадян Олександрії,  учасники ліквідації аварії на ЧАЕС,  представники міської влади, депутати  міської ради від усіх фракцій, духовенство, школярі, студенти, прийшли, щоб вкотре засвідчити своє шанобливе ставлення до тих, кого вже немає поряд, а це понад 200 олександрійців – ліквідаторів аварії котрі залишили цей світ.

Панихида,  виступ секретаря міської ради О.Богоявленської, єпископа Олександрійського та Світловодського  Боголєпа, голови  «Союзу чорнобильців м.Олександрія»  Л.Комлєва  – це слова глибокої туги і суму, трагічності нашого недалекого минулого, яке сьогодні нищить народ України, коли мирний атом став ворогом людства.  Вийшовши з-під контролю внаслідок викиду радіоактивних речовин – ізотопів урану, цезію- 137, стронцію-90, що сьогодні на піку  розпаду,  сьогодні сотні тисяч громадян нашої країни хворіють і помирають від тяжких онкохвороб.

Наш обов`язок свято берегти пам’ять про тих, хто своїм здоров`ям, своїм життям врятував Європу від смертельної загрози згубної дії  радіації, а держава повинна діяти так, щоб ніколи таких трагедій ніколи більше не було.

По закінченні мітингу – реквієму та покладання квітів до обеліску, учасники мітингу були запрошені до дитячої музичної школи на концерт-реквієм, який був присвячений олександрійським ліквідаторам аварії на ЧАЕС.

ФОТОРЯД 

І.Мельник

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім’я