Олександрійський онкодиспансер отримав новітній операційний стіл за сприяння народного депутата Анатолія Кузьменка

0
345

«Олександрійський онкологічний диспансер» поповнився новим медичним обладнанням – сучасним хірургічним столом, -повідомляє «Голос Громади».

Важливість такого придбання для медичного закладу, а відповідно – для громади міста, Олександрійщини та інших районів, що входять до даного госпітального округу, важко переоцінити.

З цієї нагоди участь у заході взяли голова  Приютівської ОТГ А. Коломійцев, депутати міськради фракції БПП «Солідарність» В.Заріцький, С.Ракута, І.Баранов, Я. Мацак, М.Острівний, А.Юнак, представники місцевих ЗМІ. Привітав працівників онкодиспансеру навродний  депутат ВРУ Анатолій Кузьменко. Він і передав техпаспорт на дороговартісне і новітнє обладнання головному лікарю онкодиспансеру В.Хірсі.

Народний депутат А.І.Кузьменко відзначив надзвичайно важливу роль Олександрійського онкодиспансеру в лікуванні та профілактиці важких захворювань як жителів Олександрії, так і регіону: фахівці цього закладу лише за рік надають медичну та консультативну допомогу в середньому 13000 пацієнтів. В рамках медичної реформи КЗ «Олександрійський онкологічний диспансер» перетворений в комунальне некомерційне підприємство «Олександрійський онкологічний диспансер Кіровоградської обласної ради», яке входить до складу Олександрійського госпітального округу. Медзаклад надає спеціалізовану онкологічну, амбулаторно-поліклінічну, стаціонарну, консультативну та організаційно-методичну допомогу населенню Олександрії, Олександрійського, Петрівського, Онуфріївського та Світловодського районів, а також хворим з передпухлинною патологією та доброякісними пухлинами і має першу акредитаційну категорію.

За сприяння депутата нове обладнання полегшить виконання цього нелегкого і почесного завдання з охорони здоров`я людини. У свою чергу, він пообіцяв прикладати зусилля у подальшому оновленні медичного обладнання онкодиспансеру.

“Операційний стіл» – новітній, багатофункціональний медичний прилад німецького виробництва. Він має електромеханічний привод з автономним живленням і пультом керуванням. Стіл оснащений багатьма різними пристосуваннями для різноманітних операцій у різних положеннях в залежності від видів патології, що дуже полегшить, за словами очільника закладу, як роботу хірургів, так і стан та самопочуття пацієнтів. Ці пристосування теж можуть при необхідності легко змінювати своє положення у просторі кожне окремо відносно власне столу за допомогою пульта керування. І весь цей багатоцільовий «трансформер»  дозволяє виконувати не лише суто оперативні втручання на різних органах пацієнта, а й проводити діагностичні, променеві та інші необхідні процедури.

Відповідно до розпорядження голови Кіровоградської обласної державної адміністрації Сергія Кузьменка від 23 січня 2019 року на придбання хірургічного столу було виділено 431, 4 тисяч гривень у співфінансуванні 13 тисяч гривень.

 

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім’я