Олександрійські лауреати премії ім.В.Сухомлинського

0
332

В Кропивницькому відбулися урочистості з нагоди «Дня працівників освіти». Педагоги області, а їх понад 100 осіб отримали відзнаки МОН, області, але найбільш почесна – премія ім. В. Сухомлинського.

Цього року її лауреатами стали 5 учителів області. Серед них і наші земляки з Олександрії.

– Твердо переконаний у тому, що з такими фахівцями як ви, ми побудуємо потужну державу, оскільки маємо для цього можливості, – відмітив голова КОДА Сергій Кузьменко. – Держава впродовж останніх років чимало зробила для того, щоб підняти престижність професії вчителя. Ми цю роботу будемо продовжувати і в настпуному році. Ваші заробітні плати будуть і надалі зростати, а умови, в яких  навчаєте дітей, покращуватимуться. Вітаю вас зі святом і щиро дякую за ваш вклад у розбудову нашої держави.

Голова облдержадміністрації разом з головою облради вручив обласну педагогічну премією імені В.О. Сухомлинського цьогорічним лауреатам – Олені Балубі (вчителю іспанської мови навчально-виховного комплексу «Загальноосвітній заклад І-ІІІ ступенів № 9 – спеціалізована школа», м.Олександрія), Ірині Гарасюті (викладачу спеціальних дисциплін державного вищого навчального закладу «Олександрійський політехнічний коледж»), Олександру Дрєєву (науковому керівнику секції «Інформатика» та «Технології програмування» Кіровоградської Малої академії наук учнівської молоді обласного навчально-виховного комплексу (гімназія-інтернат – школа мистецтв), м.Кропивницький, Ганні Дудіч (вчителю англійської мови НВО «Спеціалізований загальноосвітній навчальний заклад І ступеня «Гармонія» – гімназія ім.Тараса Шевченка – Центр позашкільного виховання «Контакт», м.Кропивницький та Валентині Плецькій (директору Глодоської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, м.Новоукраїнка.

-Отримати саме цю нагороду не очікувала, але я вважаю, моя робота заслуговує нагороди, як і робота інших вчителів, інших педагогів нашої області. Але мені дуже приємно отримати нагороду саме імені Василя Сухомлинського, оскільки я сама народилася в Онуфріївському районі, тобто ми майже земляки. Я добре знаю школу, де він працював, знаю методику, яку він використовував. Це щось рідне, те, що з дитинства супроводжує. Найголовніше для мене під час навчання – знайти контакт з дитиною. Якщо я його знайду, значить ми йдемо рука об руку однією дорогою вперед», – поділилася враженнями вчитель іспанської мови школи №9 м. Олександрія Олена Балуба. 

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім’я