Олександрійські гімназисти мають шанс поїхати до США

0
293

Світлина від Олександра Мірошниченка.

З 16 по 19 жовтня в Києві проходив конкурс “Політеко Україна 2018”. Нашу область представляло 7 учнів, усі члени Кіровоградської Малої академії наук України на чолі з керівником – учителем фізики та математики ОНВК гімназії- інтернат-школа мистецтв О.І.Мірошниченком.

-Олександре Івановичу, більш детально розкажіть про участь у конкурсі?

Всеукраїнський конкурс «Політеко Україна 2018»  почав свою роботу з 16 жовтня – з конкурсу виставки  «Майбутнє України»  від МАНУ.  Вихованець гімназії М.Гончаренко презентував свою роботу за яку отримав подарунок смарт-годиник.

  • 17 жовтня – відбувся захист 130 робіт, що були попередньо заочно відібрані, у вигляді  стендових доповідей. До кожного з захисників проекту підходило не менше 9 членів журі.  Учні самостійно захищали свої проекти без сторонньої допомоги керівників.

  • 18 жовтня  у відкритій частині всі присутні мали змогу ознайомитися з роботами юних винахідників України.

  • 19 жовтня – відбулися урочистості з нагородження кращих винахідників.

  • Хто представляв Кіровоградщину на «Політеко Україна 2018»?

  • Максим Гончаренко учень 11 класу ОНВК (гімназія-інтернат-школа мистецтв) м.Олександрія з роботою «Енергошайба» посів ІІ місце. Дар’я Руда учениця 8 класу Новопразького НВК Олександрійської райради Кіровоградської області презентувала проект «Використання екологічно чистих матеріалів для виготовлення предметів гігієни та виборола ІІ місце.

  • IV місця отримали: Артем Кудрявеньков учень 11 класу ОНВК (гімназія-інтернат-школа мистецтв) м.Олександрія («Розумне водопостачання 2.0») і Андрій Сандул учень 11 класу ОНВК (гімназія-інтернат-школа мистецтв) м.Олександрія («Використання вітротурбін в зонах розрядженного тиску»).

  • Ваші вихованці мають шанс поїхати до США?

    Окремо хочу наголосити на тому, що груповий проект Дмитра Благого та Артема Артеменка, які не тільки вибороли ІІ місце, але й стали суперфіналістами, тепер мають шанс потрапити до Америки. Юні науковці презентували проект «Використання вібрації для створення індукційного струму». Крім цього їх винаходи будуть запатентовані (від викрадення), що в майбутньому може принести їм визнавання і матеріальне заохочення.

А вже 22 жовтня в гімназії відбулися урочиста лінійка, на якій  гімназисти вітали учасників конкурсу  «Політеко Україна2018».

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім’я