Олександрійські аграрії завершують збір ранніх зернових

0
140

Погодні умови таки внесли свої корективи в врожайність ранніх зернових (не беручи до уваги і посіви пшениці та ячменю). Скільки  б не вкладали  аграрії в землю, а погодні умови завжди відіграють свою остаточну роль. Аграрії Олександрійщини завершують збір ранніх зернових (озима пшениця, ячмінь, ріпак, весняні посіви зернових). Звісно, що надії були на врожай були іншими, але в цілому він задовольняє працю аграіїв, якщо зважити, що ще 10 років тому такі показники були рекордними. Аграрії

йдуть вперед з новітніми технологіями і сьогоднішній врожай дещо зінвелював їх важку роботу в полі….

Начальник Олександрійського районного управління агропромислового розвитку Олександр Ткаченко підсумував  роботу аграіїв в зборі ранніх зернових:

-Той земельний клин, що був засіяний восени та навесні ранніми культурами підходить до  їх завершального етапу збору.  Погодні умови внесли свої  певні корективи, як на врожайність так і на його збір.  А стосовно що маємо в центнерах, то зібрано  озимий ріпак, що  дав по 17, 6 ц/га, озимий ячмінь – 21, 5 ц/га, горох – 15,6  ц/га, озима пшениця – 38 ц/га, ярий ячмінь – 24, 3 ц/га. На сьогоднішній день зібрано вже понад 130 тис. т., що  становить десяту частину від  загального врожаю Кіровоградщини на сьогоднішній день. Область намолотила свій перший мільйон, і вклад аграріїв нашого району – це вагомий  вклад до загального обласного короваю врожаю. Є господарства, де озима пшениця дала і більше 55 ц/га, і ріпак далеко за 20ц/га, і  ячмінь по 40 і більше центнерів з гектара, озимий ячмінь за 40 ц/га. Кілька днів без дощових днів потрібно аграріям, щоб завершити жнива ранніх зернових.

ФОТОРЯД з ТОВ “Колос”

І.Мельник

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім’я