“Олександрія” зіграє проти казахського “Кайсара”, болгарського “Левські”, з казахами Першої ліги «Кизил-Жар СК», друга зустріч під питанням. 12 лютого – з «Динамо» (Тбілісі) – чемпіоном Грузії та з українським СК «Дніпро-1»

0
143

На другу половину навчально-тренувальних зборів в «Олександрії» заплановано шість спарингів.

Про це клубній прес-службі повідомив головний тренер команди Володимир Шаран.

Вони пройдуть з 31 січня по 14 лютого в турецькому Бєлєку.

Перша гра відбудеться 3 лютого з  «Кайсаром» – володарем Кубка Казахстана. 6 лютого “аграрії” зустрінуться у двобої з болгарським «Левскі», що займає 2-е місце вищого дивізіону. 9 лютого 2 матчі: з казахською командою Першої ліги «Кизил-Жар СК» та інша зустріч під питанням. 12 лютого команда В.Б.Шарана зіграє 2 поєдинки: з «Динамо» (Тбілісі) – чемпіоном Грузії та з СК «Дніпро-1».

  14 -го лютого команда повертається з турецького збору, кілька днів – відпочинок, а потім  підготовка до  домашньої гри з ковалівським «Колосом».

– На другому навчально-тренувальному зборі буде більше практики. Перший збір  – тренування, можна назвати специфічними. Це були максимально силові вправи в тренажерному залі, інтервальний біг. Зараз будемо працювати над швидкісною витривалістю, короткими дистанціями, і, звичайно, над швидкістю. Також зробимо акцент на тактиці. У нас і до цього практично кожного дня була теорія. Теж саме буде і на других тренувальних зборах, – підкреслив В.Б.Шаран.

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім’я