«Олександрія» виходить з відпустки 5 серпня. А.Шендрик залишив команду. Невдача з єврокубками «Олександрії» – це дурість придумана УАФ

0
1234

Невдача з єврокубками «Олександрії»  – це дурість придумана УАФ. Буцімто, команди, що знаходяться в другій шістці повинні мати шанс, але не на єврокубки. Що буде з «Маріуполем» і «Колосом» в Європі. Завідомо видно, що невтішне.  Був уже невдалий старт у «Маріуполя».  На черзі – ковалівський «Колос», що «вистрелив» серед найслабших – замкнув першу шістку.

Цей єврокубковий плей-офф (“пулька” – мильний пузир для стимулювання нижньої шістки УПЛ, -Авт.) – це підрив авторитету українського футболу, котрий і так має низькі рейтинги. «Олександрія», «Зоря», «Десна» мали право на єврокубки, бо їх гра протягом сезону була цьому свідченням, а не сірою грою приазовців, ковалівців… Смішно, коли команда з двома десятками очок поїде до Європи. Це приниження для команд, що знаходяться в першій 5-ці турнірної таблиці. Якщо вже УАФ так переймається та піклується про усі команди УПЛ, то слід було розіграти Кубок престижності чи надії серед другої шістки команд  УПЛ…, а не соромити український футбол на міжнародному рівні.

«Олександрія» в відпустці до 5 серпня. Уже відомо, що президент клубу С.А.Кузьменко дав завдання головному тренеру В.Б.Шарану завдання якісно укомплектувати команду в плані підсилення. Знаємо, що 34-річний А.Шендрик залишив команду ( в команді з 2012 року,  160 матчів, 5 голів, нинішній сезон – 12 поєдинків, -Авт.). Розглядається питання стосовно Д.Мірошниченка (його не влаштовує зарплатня). Звісно, що команду залишать ще кілька гравців. По останніх матчах було видно хто залишиться, а хто буде шукати собі інші клуби для  продовження роботи. Футбол не стоїть на місці. Вік своє бере. Першим пішов А.Запорожан, А.Шендрик – наступний… Хто буде третім… Це все на розгляді тренерського штабу, котрий об`єктивно дасть оцінку всім гравцям, буде шукати нових виконавців, котрі уже були на замітці… Розхолоджуватися не буде часу. Не довго чекати старту нового чемпіонату УПЛ за новою схемо 14 команд у два кола. У спарингах побачимо нові імена… Підбір нових виконавців – це як рулетка. Вгадаєш з вибором – буде успіх, ні – програш. Імена інколи нічого не вартують… Гадаю, що три нових гравця в команді з`являться. Дочекаємося цих трьох імен. Стартувати доведеться менше, ніж за місяць. Деякі команди вже вийшли з відпустки. Старт нового чемпіонату буде захоплюючим, з новими іменами в УПЛ, з новими надіями і сподіваннями клубів невдах минулого сезону. Кожен тур буде як останній бій. Повірте, прийдуть команди, що будуть «рвати» очки за будь-якої ціни. І вони прийдуть награні першою лігою (дограванням чемпіонату, 4 тури попереду, – Авт.) жорсткою боротьбою за право бути серед команд УПЛ. З наїждженої колії плавно перейдуть  на рівень УПЛ, який особливо не відрізняється від рівня гри першої десятки першої ліги. Відеотрансляції цих  поєдинків не гірші від матчів УПЛ.

І.Мельник

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім’я