“Олександрія” витримала натиск гранда

0
56

В.Шаран максимально навантажує гравців, аби вони відчули, що таке європейський  футбол. Вчорашній поєдинок тому підтвердження, коли з перших хвилин  румуни  притиснули «Олександрію»  на її половині поля. Лише зрідка наші гравці  мали нагоду вийти на половину поля  «Стяуа».  Румуни грали довгими діагональними та фланговими передачами, атакуючи наші ворота. Практично всі м`ячі своєю більшістю верхом направлялися на ворота нашої команди. Олександрійці відбивалися таки розумно. Був момент у Старенького… Звісно, що нічого не залишалося, як захищатися – не пропустити. І здавалося, що так воно і буде, але наприкінці першого тайму румуни таки відкрили рахунок  після чергової атаки Гарлем Гноер, французький легіонер-нападник, відкрив рахунок ( свого часу, 2016 р.,  “Дніпро” пропонував за трансфер Гноера 500 тис. євро, – авт).  І це було цілком логічно з картинки гри першого тайму.

У другому таймі на поле вишли інші гравці: Басов, Банада, Полярус, Цуріков, Сітало,  Грицук, що додало команді В.Шарана зовсім інший малюнок гри. Команда більше почала контратакувати, загрожувати воротам суперника. Більше тримання  та контроль м`яча, гра в пас, підбори – дало свій результат. Цуріков вдався до потужного удару метрів за 25 ( відео було не дуже якісним. – авт.), та кіпер гостей був на місці. В одній із атак  Полярус, завершуючи атаку «Олександрії»,  віддав пас Владиславу Огірі, який вже забивав  у пусті ворота «Стяуа» – 1:1.  думаю, що такий результат для “Олександрії” багато вартує перед стартом в новому чемпіонаті та  в Лізі Європи. Такі  уроки  дуже повчальні, бо вони  вказують  над чим треба працювати в першу чергу…
Уже 5 липня «аграрії» поміряються силами з одним із найтитулованіших футбольних клубів Бельгії  – “Брюгге”( м.Брюгге).

02.07.17, 19:00,  м. Апелдон, стадіон «WWNA».

«Олександрія» грала в такому складі: Леванідов, Гітченко, Бацула, Чеботаєв (Стецьков, 85), Бондаренко (Басов, 46), Запорожан (к/к) (Банада, 46), Каленчук (Огіря, 60), Козак (Полярус, 46), Старенький (Цуріков, 46), Пономар (Сітало, 46), Куліш (Грицук, 46).