«Олександрія» в 1/8 фіналу Кубку України

0
399

30 вересня «аграрії  зустрічалися з «аграріями» -«Олександрія» -«Інгулець» . «Дербі» двох сусідів по УПЛ, доля яких звела в  1/16  Кубку України. Дощ, що лився майже ввесь світовий день вніс певні труднощі. Мокре поле, збільшилось навантаження на ноги, але по гравцях, котрі дуже швидко пересувалися полем, цього не можна було сказати.  Обидві команди демонстрували добротний, амбітний, жорсткий чоловічий футбол…

У першому таймі виявити номінального переможця не вдалося, хоча першим номером грали господарі. У другій половині поєдинку намагання форварда Сітала Увінчалися взяттям воріт Шуста. Обіграв на одній нозі кількох захисників і з кількох метрів пробив низом, м`яч  між ногами воротаря влетів у ворота петрівчан.  За 5 хвилин потом. На 62-й хв. забиває Банада. А через 7 хвилин черга дійшла до настирного та невтомного Лучкевича, котрий відзначився взяттям воріт суперника-  3:0. На 75-й хв. на поле вийшов Задерака, а вже на 75-й  доводить рахунок до 4:0.  Можна було ще кілька нагод збільшити рахунок, але забили наші гості. Несподіваний ударна 83-й хв. Запорожцем  – навіс на ворота з дальньої відстані з гострого кута, до якого не був готовий Білик – 4:1.

Олександрія, КСК “Ніка”, 18.30, 1/16 Кубку України

«Олександрія»«Інгулець» (Петрове) 4:1

Голи: Сітало, 57, Банада, 62), Лучкевич, 69, Задерака, 75, – Запорожець, 83.

«Олександрія»: О.Білик, Д.Мірошниченко (Т.Стецьков, 38), В.Бабогло, П.Пашаєв, В.Лучкевич (М.Задерака, 73), Д.Гречишкін, Є.Банада, К.Ковалець, М.Третьяков (Б.Мишенко, 46), О.Довгий, А.Сітало.

Головний тренер: В.Б.Шаран.

«Інгулець»: Б.Шуст, Д.Фатєєв, А.Семенко, М.Квасний (В.Павлов, 46), Младен Бартулович (І.Коваленко, 68), В.Білоцерковець (О.Козак, 68), Б.Литвяк, М.Шишка, А.Щедрий, Оскар Мкомола, О.Мішуренко.

Головний тренер: С.Лавриненко.

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім’я