“Олександрія” розгромила “Металіст1925”

0
960
“Олександрія” поїхала до Харкова на 1/8 фіналу Кубка України. Слід відмітити, що в складі господарів – ” Металіста 1925″ грають  колишні гравці “Олександрії” :   Протасов, Задерака, Жичіков. Наші земляки виставили на поле цікавий з першого погляду склад команди: Горох — Копина, Мельник, Дубра, Фомба — Демченко — Третьяков, Дришлюк, Кожушко, Мустафаєв — Спінеллі. Не поїхали на матч Рибалка, Цуріков, Білик, Бабогло, Мірошниченко, Калюжний. Проте на полі з’явився легіонер Фомба.

Якщо до 24- ї хв. олександрійці здебільшого захищалися від постійних позиційних атак харків’ян з різних флангів, то олександрійці свої атаки будували через Котушка та Мустафаєва. Активно діяв Спінеллі. І його гольова передача на набігаючого Мустафаєва завершилася взяттям воріт господарів. Наш гравець першим був на шкіряному якого проштовхнув у падінні в ворота суперника. Пройшло ще кілька хвилин, і на 29- й за. знову Спінеллі робить автором другого голу  “дубля” Мустафаєва, коли той вийшов віч-на-віч з голкіпером Сидоренком. Обіграв фахово: показав, що буде бігти вправо, але то був обман – побіг вліво і забив у уже в пусті ворота. Оце вам і нові, гравці. Оце вам приклад того, як треба відноситися до своєї роботи на полі.  20- річний Еміль довів, що вміє класно грати. Добре грають Копина, Демченко- створили кілька гострих моментів біля воріт господарів. Невгамовний Спінеллі встигає бути там, де знаходиться шкіряний, і він на ньому.

Перший тайм наші гравці спокійно довели до свистка арбітра в полі Бондаренка. Гарна гра, а ще  більше до вподоби результат.

Другий тайм розпочався для господарів невдало. На 52- й хв. Устименко, котрий змінив по перерві Спінеллі, вдало відпасував на Копину, а той вже збільшив рахунок до 0:3 на рахунок гостей. Та через 10 хв. господарі скоротили рахунок. Криськів був першим на шкіряному. Його удар прийшовся на коліно Копини від якого м’яч  влетів у ворота гостей 1:3. Та на 69- й хв. чергова атака олександрійців увінчалася четвертим голом у ворота суперника. Кожушко зі свого флангу чудово навісив на набігаючого Кирюханцева, котрий головою відправляє шкіряного в дальній від голкіпера кут воріт. І в подальшому гра була рівною, але на 85- й хв. Задерака зумів переграти захисника “Олександрії” – прострелив на Ременюка, котрий виявився спритнішим від нашого Копини і поза спиною влучно пробиває нашого Гороха –  2:4. Вдруге господарі забивають за помилок в обороні “аграріїв”. На 90+1 Устименко забиває 5- й м’яч у ворота господарів. Побачили ми і Ситнікова, і Чубатого, і Фомбу.

Розгром. “Олександрія” повернула честь Олександрійщини після поразки “Інгульця”… Перший чверьтфіналіст уже відомий.

Порадували олександрійці, порадували таким складом. Можливо, що Ю. Гура поставив за мету награти два повноцінні склади які були свого часу в кращі роки за В. Б. Шарана.

“Олександрія” рухається в правильному вимірі.