“Олександрія” – роботи ще роботи та роботи…

0
1234

Сьогодні до “Олександрії” завітав вже першолігівський  дебютант «Кривбас». Команди зіграли два спаринги. Перша гра завершилася з рахунком 2:2. Активно розпочали олександрійці друга. Уже до 15-ої хвилини Устименко двічі  забив. Але гості змогли по закінченню першого тайму з пенальті зрівняти рахунок. А на початку другого тайму звести гру до бойової нічиєї.

На більше гравці обох команд не награли. Були моменти, але не було результату.

Другий поєдинок також завершився нічиєю –  1- 1. На поле вийшли гравці основного складу в обох командах.

Перший матч

ФК «Олександрія» – «Кривбас» (Кривий Ріг) – 2:2

Голи: Денис Устименко, 14 (1:0). Денис Устименко, 15 (2:0). Ярослав Квасов, з пенальті, 41 (2:1). Олексій Збунь (В’ячеслав Рябов), 52 (2:2)

«Олександрія» (стартовий склад): Георгій Єрмаков, Владислав Сацевич, новачок, новачок, новачок, новачок, Кирило Дришлюк (к), Ярослав Базаєв, Еміль Мустафаєв, Олег Кожушко, Денис Устименко.

«Кривбас»: Дмитро Черниш – Назар Маліновський (Максим Мисляй, 75), Кирило Прокопчук, Дмитро Семенов, Микита Татарков – В’ячеслав Рябов (к), Клім Приходько, Олексій Збунь, Мілян Говедаріца (Олег Тітаренко, 84), Максим Пирогов – Ярослав Квасов.

Другий матч

ФК «Олександрія» (Олександрія, Кіровогр. обл.) – «Кривбас» (Кривий Ріг) – 1:1 (0:1)

Голи: Олексій Хобленко, з пенальті, 20 (0:1). Андрій Новіков, 59 (1:1)

«Олександрія» (стартовий склад): Олег Білик, Юрій Копина, Каспарс Дубра (к), Владислав Бабогло, Тимур Стецьков, Олександр Демченко, Іван Калюжний, Кирило Ковалець, Максим Третьяков, новачок, Андрій Новіков.

«Кривбас»: Богдан Сарнавський – Дмитро Фатєєв, Володимир Заїменко (к), Іван Зотько, Олександр Горват (Максим Мисляй, 83) – Ігор Яровой, Артем Гордієнко, Вагнер Гонсалвез, Олександр П’ятов, Артем Щедрий – Олексій Хобленко.

У другій грі першими забили в ворота “аграріїв”- “кривбасівці”. Голом відзначився Хобленко, який вже став гравцем “Кривбасу”..

У другому таймі, на 59- й хв., відзначився Новіков – чим довів

рахунок до нічийного.

Враження від цих поєдинків тривіальне – звичайна товариська гра, коли ще відсутня зігранність гравців, коли потенційні гравці демонструють свою старанність, та не все виходить у них, коли ще багато питань до якості гри. І в другій грі, коли на поле вийшли гравці основного складу, можна було дещо більш гостріше зіграти, десь піти на випередження, десь включати швидкість, фізичну силу, хитрість,  динамічність та індивідуальну гру.

Гадаю, що тренерам “Олександрії” є над чим працювати – надолужувати проріхи гри гравців  на всіх позиціях поля. Зігратися, відчути єдність гравців на полі, розуміння вимог тренера, бачення колективної наполегливої боротьби на полі за кожен М’ЯЧ-  дбайливо до нього відноситися при організації атак,  у  верховій грі, в

відбиранні та при підборі.

Старт УПЛ не за горами. І до нього треба ретельно підготуватися, щоб не пасти задніх… “Кривбас” – команда не того рівня, щоб бути спокійним за майбутні  бажані результати. Прийшли “Чорноморець”, “Верес”,  “Металіст 1925”, повернувся “Минай”. Буде велика бійня з першого туру…