“Олександрія” приступила до роботи

0
792

9 січня ФК «Олександрія» зібрався на перший тренувальний збір. Головний тренер  команди Володимир  Богданович Шаран привітав команду  з новорічному святами та початком роботи в новому році. А також повідомив про графік роботи на січень початок лютого.

-На щастя, приступаємо до роботи в повному складі. Усі хлопці здорові. Відновилися після травм і приєдналися до команди Гліб Бухал і Денис Мірошниченко. До команди приєдналися гравці молодіжного складу: Андрій Новіков, Андрій Глоба, Микита Дудка та В’ячеслав Борисенко. Ми їх прекрасно знаємо, хоча будемо ще розмовляти. На оглядинах у нас нікого не буде.

З 9 по 18 січня працюватимемо в Олександрії. Під час цього збору зробимо акцент на фізичний компонент, силову витривалість – те, що потрібно в майбутньому для досягнення високих результатів. Також заплановано два контрольних поєдинки з U-21.

21 січня вирушаємо на збори до Туреччини. Базуватимемося в готелі “Gold City” (м. Аланія). На цьому зборі заплановано 4 спаринги. Суперниками нашої команди будуть: 24.01- «Македонія Гьорче Петров» (Македонія), 26.01 – «ЦСКА Софія» (Болгарія), 29.01 – «Славія» та «Арда» (Болгарія).

Потім команда матиме 2 вихідних. Далі переїждаємо до іншої бази – до готелю “Susesi Luxury Resort”, де заплановано ще 4 поєдинки, — поділився В.олодим Шаран.

За традицією, на першому тренуванні футболісти пробігли крос.

 

 

 

 

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім’я