“Олександрія” повинна перейти Рубікон. 17 серпня, 20. 00, канал “Футбол-1”

0
165

Давньоримська крилата фраза, вираз, що означає готовність до рішучих дій, зробити безповоротний крок, здійснити рішучий вчинок, пройти «точку неповернення». Саме 17 серпня для «Олександрії» стане безповоротним кроком у досягненні поставленої мети керівництвом клубу: «Жереб кинуто!» Перейти Рубікон –  «БАТЕ» – здобути перемогу над 13-им разовим чемпіоном Білорусі.

Зрозуміло, гол. тр.  «БАТЕ»  О.Ермакович дуже серйозно ставиться до «Олександрії». З його  слів відомо, що жереб обрав ту команду, яка сьогодні демонструє агресивний, жорсткий  та дисциплінований футбол.  У свої коментарях тренер ставить ставку на своїх досвідчених гравців, які повинні  достойно зіграти. Матч буде непростим.

І так, 17 серпня, Арена-Борисів, 20. 00, матч  плей- офф Ліги Європи «БАТЕ» (Білорусь) – «Олександрія» (Україна). Це матч за престиж країни. за визнання в Європі, це матч за матеріальний достаток  клубу. Це  екзамен на майстерність та професіоналізм, який «аграрії» повинні  здати на відмінно, бо від цього залежить і покращення фінансового стану клубу. Матеріальне заохочення неабияке – 2, 5 млн. євро.  І це логічно, адже всі ми граємо, працюємо за винагородження.  Матч надзвичайно мотиваційний…

Побажаємо «Олександрії» досягти своєї мети. А вона спільна для нас у сіх – перемога над «БАТЕ». Як сказав головний тренер «Олександрії» В.Шаран, що «разом – ми сила». Тренер ставить ставку на підтримку вболівальників та  на повну самовіддачу, дисципліну і майстерність своїх хлопців. Для В.Шарана цей  поєдинок – крок до європейського визнання «Олександрії» , що додасть нашій країні авторитету і більшої впізнаванності на футбольних полях Європи.

Матч можна буде переглянути по каналу  «Футбол- 1».

І.Мельник     

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім’я