Олександрійці на рівні відсвяткували 275-річчя Олександрії

0
4383

Протягом двох днів олександрійці були учасниками святкових заходів, що проводилися в рамках святкування 275 річниці від Дня Олександрії. У неділю на центральній площі Соборній проходив святковий концерт.

Слід відмітити, що на святкування Олександрії з`їхалися  представники інших сусідніх міст: Кременчука, Знам`янки, Кропивницького, Долинської, Жовтих Вод, Кривого Рогу (здебільшого уродженці Олександрії, – Авт.). Свої творчі надбання містянам та гостям показали художньо-хореографічно-творчі колективи та гурти:”Віва”, “Модерн”, “Александріт”, “Вуличний балет”, “Каприз” та виконавці пісень, до яких приєдналися співаки з Кропивницького.
Завершальним акордом – головним підсумком славного ювілею стало урочисте  нагородження переможців конкурсу “Олександрієць року”, присвоєння звання “Почесний громадянин м.Олександрії” та вручення відзнак “За заслуги перед містом”. Міський голова С.А. Кузьменко та секретар міськради В.В.Косяк вручили відомим людям відповідно номінацій пам`ятні стауєтки – сувеніри та Дипломи:
«ПІДПРИЄМЕЦЬ РОКУ» – приватний підприємець ЖОСАН ОЛЕКСАНДР КАРПОВИЧ.
«ТАЛАНТ РОКУ» – студія спортивно-бального танцю «Viva».
«КЕРІВНИК РОКУ»  – директор навчально-виховного комплексу «Ліцей інформаційних технологій» ШУЛЬГА Р.Ю.
«ГРОМАДСЬКИЙ ЛІДЕР РОКУ» – голова БО Олександрійський благодійний фонд «Шлях до життя» ТРИМБАЧ АНАТОЛІй ЛЕОНІДОВИЧ.
«МОЛОДІЖНИЙ ЛІДЕР РОКУ» – вчитель фізичного виховання, тренера з військово-спортивного багатоборства ГО Патріотично-спортивного клубу «Захист» КРАВЧЕНКо ОЛЕКСІЙ МИКОЛАЙОВИЧ.
«ПРОФЕСІОНАЛ РОКУ» – голова правління ОСББ «АРКА» ГОНЧАРЕНКО ОЛЕКСАНДР МИКОЛАЙОВИЧ.
«УСТАНОВА, ПІДПРИЄМТВО, ЗАКЛАД, ОРГАНІЗАЦІЯ РОКУ» – школа усного рахунку  «СОРОБАН».
Депутати міськради звання “Почесний громадянин міста Олександрія” присвоїли: посмертно Табунцю Олександру Івановичу, завідувачу інфекційного відділення стаціонару Центральної міської лікарні. Пам’ятний знак та стрічку отримала його дружина.
Почесною відзнакою громади «За заслуги перед містом Олександрією» нагороджені:
директор Олександрійської міської централізованої бібліотечної системи у 1982–2016 роках Городецька Жанна Феодосіївна; голова ради ветеранів спорту в м.Олександрії Олефіров Микола Йосипович; вчитель математики Ліцею інформаційних технологій Халізова Лариса Іванівна.

У вітальному слові міський голова відмітив:

– Ми любимо наше місто по-різному, але ми любимо його всі однаково. Я теж люблю Олександрію за те, що в цьому місті є ви, олександрійці.

По завершенні молодь Олександрії розважав Діма Монатік.
А по 22.00 у небі спалахували різнокольорові феєрверки… Місто зустріло свої 275 років у гарному настрої, мирі і злагоді!

 

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім’я