Олександрія перейшла до «зеленої» зони

0
770
 Кабмін пом’якшив карантинні обмеження. І наше мсіто – Олександрія, як і багато інших міст країни перейшли до «зеленої» карантинної зони.
“Зелена зона” дає дозвіл на масові заходи з наповненістю менш ніж 1 особа на 4 кв./ м або не більше ніж 2/3 місць. Обмеження не застосовуються, якщо в учасників є негативні тести на COVID-19 чи документи, що підтверджують отримання повного курсу вакцинації проти коронавірусної хвороби.
Відкриті кінотеатри та інші заклади культури, з наповненістю не більше ніж 2/3 або 50 % (залежно від розміщення). Дано дозвіл роботи дискотек, нічних клубів, готелів, кемпінгів та хостелів. Кафе і ресторани можуть працювати цілодобово та проводити святкові заходи.
Ці зміни затверджені Постановою КМУ № 583 від 02.06.21 р., якою також дозволено під час перетину кордону надавати документ, що стверджує одержання повного курсу вакцинації проти COVID-19 або не йти на самоізоляцію за наявності ПЛР-тесту чи експрес-тесту, зробленого не пізніше, ніж за 72 години (раніше було 2 доби) до перетину кордону.
КМУ доопрацьовує документ, в якому чітко буде визначено перелік послуг і заходів, що будуть дозволені в умовах «зеленого» рівня епідеміологічної небезпеки, після чого Постанова буде оприлюднена у новій редакції.
 Відповідальний за дотримання “зеленої зони” в Олександрії перший заступник міськголови Ю.О.Гугленко (керівник з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації).

Із розпорядженням про протидію поширення коронавірсної хвороби та встановлення “зеленого” рівня епідеміологічної небезпеки на території Олександрійської територіальної громади можна ознайомитися за посиланням:

http://olexrada.gov.ua/doc/covid/rozporyadjenya_2.pdf

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім’я