«Олександрія» набирає обертів перед грою з «Вольфсбургом»

0
168

Вочевидь, що мандраж перших невдач «Олександрії» відходить у минуле.  В останніх двох турах наші земляки здобувають перемоги, що вселяють віру в те, що спроможності видавати гарні поєдинки –закономірність.

Сьогодні, 14 вересня, на КСК «Ніка» відбувся принциповий матч між Олександрією» та близьким географічним сусідом – дніпровським СК «Дніпро-1».  Команди розділялися одним очком. Четверта «Олександрія» з 9- ма очками і шостий СК «Дніпро-1», з 8-ма очками.

До 15-ої хвилини олександрійці тотально атакуючи, раз за разом, змусили гостей захищатися на своїй половині поля. Уже на перших хвилинах гостро атакує своїм флангом Лучкевич, на протилежному Третьяков, по центру вміло діє, підключаючись до атак – Довгий,  Шастал, Гречишкін. Як покаже далі час, що найбільшу старанність, уміння, грати на результат саме показали Довгий и Гречишкін. Це був їх день, коли усе в них виходило, і в атаці, і в відборі, і в обороні, і в пасах. Дещо непомітним був Безбородько, але і він запам`ятався двома  небезпечними ударами. На 24-й хв. не зміг замкнути простріл,а на 27-й  його удар головою парирував Юрчук.

Був забивний момент, коли Гречишкін вдало навісив у штрафну гостей, але  усі гравці пробігли мимо шкіряного. Постійний тиск протягом першого тайму мав  таки дати бажаний для «Олександрії» результат.

Другий тайм розпочався з великого пресингу та  атак  на ворота Юрчука. На 52-й хв. реальний шанс відкрити рахунок  мав Бухал, коли пробив в поперечину. Це вже вкотре засвідчило, що  «Олександрія»  близька до взяття воріт «Дніпра-1».  На 55-й хв. помиляється Лопирьонок, який в своїй штрафній допустився грубої помилки, коли  м`яч віддав в ноги Довгому. Досвідченому  гравцю тільки цього і треба було, щоб  результативно пробити – 1:0.

На 77-й хв. чергова атака господарів увінчалася взяттям воріт гостей. М`яч на свій рахунок записав нападник «Олександрії» Сітало. Був на тому місці з якого треба забивати. Майстерно прийнявши шкіряного, наш гравець  на одній нозі обіграв двох гравців та пробив Юрчука – 2:0.

Що можна відмітити? З виходом на поле Ковальця та Сітало гра стала ще гострішою, виваженою,  обдуманою з гарними пасами. Така гра надовго залишиться в пам`яті вболівальників, бо вона  показала, що була комбінаторика, пресинг,  зіграність усіх ланок  атаки та оборони, командний  дух заряджений на перемогу. Усе вийшло так я хотів цього В.Б.Шаран, як скаже він пізніше під час прес- конференції.

-Гравці зіграли таку гру, яку треба було зіграти. Я вдячний гравцям за розуміння, за самовіддачу, за гарну гру, за хороші моменти.

– Який настрій на «Вольфсбург»? Не ставайте на коліна перед німцями…

-Треба реально дивитися, та будемо старатися показати гарну гру. Для цього і їдемо, для цього вибороли таке право.