Олександрія на Конгресі “Бізнес для розумних міст”

0
110

З 29 по 31 січня делегація з м.Олександрії на чолі з міським головою С.К.Цапюком на запрошення іноземних партнерів стали учасниками Конгресу «Бізнес для розумних міст». Це щорічна міжнародна конференція, що об’єднує представників «розумних міст», лідерів регіонів, сприяє пошуку партнерів для розробки та реалізації проектів та послуг.
У конгресі взяло  участь понад 2000 учасників з багатьох країн Європи та світу. Олександрійці  ознайомили з досвідом впровадження державно-приватного партнерства іноземних країн та поділилися з учасниками заходу власними напрацюваннями- демонструвався фільм про Олександрію, презентовано інформацію про економічний та соціальний розвиток.Картинки по запросу конгрес для розумних міст м.Київ фото
Спікером виступив С. К.Цапюк, як мер міста, що вперше в Україні прийняло стратегію сталого розвитку до 2030 р.успішно його реалізовуючи. Доповідач зупинився на основних досягненнях Олександрії щодо реалізації Стратегії – втілення в життя програм «Безпечне місто», «Модернізація вуличного освітлення», «Енергозбереження у закладах бюджетної сфери». С.К. Цапюк конкретно – на прикладах показав реалізацію проектів у рамках державно-приватного партнерства та поділився планами міста на майбутнє. У перспективі – реалізація проекту «Індустріальний парк «Олександрія», «Оптимізація системи теплопостачання м. Олександрія» (програма буде реалізована в рамках співробітництва між Олександрією та Європейським Інвестиційним Банком).
Конгрес проводився на теренах України вперше. До цього такі заходи проходили у  країнах Західної Європи.

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім’я