“Олександрія” лідер другої групи УПЛ

0
65

Вся перша половина матчу була за підопічними В.Б.Шарана. Кілька випадів господарів особливого клопоту Леванідову не спричиняли при захисті власних воріт.  “Олександрії” вдавалося не тільки контролювати гру на половині поля суперника, а й створити кілька гольових моментів. Спочатку, на 15-й хв. Чеботаєв  небезпечно для голікіпера “Сталі”  пробивав.  А далі  вже на  19-й хв. знову Чеботаєв мав забивати, але не поцілив у пусті ворота, коли Пеньков їх залишив.  І третій момент міг принести успіх, коли від рикошету м`яч летів за комірець воротаря  господарів поля. Пеньков приклав зусилля, аби  відвести загрозу від своїх воріт.  І в подальшому до завершення  першого тайму гостро атакували «городяни». Дуже гостро і впевнено відіграв перший тайм Чеботаєв. Як покаже і друга половина матчу Чеботаєв був одним із кращих гравців цього протистояння разом з  усією командною грою.

До кінця першого тайму переконливо господарювали на половині поля гості – олександріійці.  Десь там в глибині душі була надія на те, що в другому таймі м`ячі будуть забиті, і саме авторами яких будуть “аграрії”.

І другі  45 хвилин гри довели, що «Олександрія» своє сьоме місце займає заслужено. Вже на 54-й хв. перший сигнал господарі отримали після того, як Грицук  віддав пас на Пономаря, той переграє Пенькова – шкіряний летить у пусті ворота, але Грачову вдається з лінії воріт вибити м`яч. На 75-й хв. Грицук помітив, що з лівого флангу висунувся Бацула і Василь вдало виклав на ногу  нашому гравцю. Останній  вже з гострого кута  так пробив, що Пеньков був безпомічний врятувати ворота від неминучого голу. 1:0 – гості попереду.  Не встигли оговтатись як слід «сталевари», як вже Старенький, який вийшов у другому таймі на 65-й хв., змінивши Протасова, також влучно прострілив з правого флангу на набігаючого Цурікова, якому нічого не залишалось як з-під ніг Пенькова влучно пробити, довівши рахунок до  2:0 на користь «городян».

Після такого « душу Шарко»  суперник розбалансував свої дії на полі. Для гостей з`явилося дуже багато вільних зон для організації атак.  Добре відіграли  олександрійці до 82-ї хвилини поєдинку. На 82-й хв. знову Чеботаєв прицільно пробивав, але майстерно зіграв воротар суперника. На 87-й хв. навіс справа Стареньким на Шастала міг увінчатися взяттям воріт останнім, якби трохи точніше пробив би наш нападник. Мали можливість кілька разів ще збільшити рахунок у матчі наші земляки, але сквитали один м`яч таки господарі, коли в одній із атак на виході помилився Леванідов, і суддя в полі Абдула  призначив пенальті в ворота «Олександрії». На 90+1хв. Мисик скоротив рахунок. Та це тільки додало наснаги гравцям “Олександрії”, які на 90+3 хв. мали можливість знову зібльшити рахунок. Навіс Грицука замикав Сітало, який також вийшов у другому таймі на гру, але наш гравець пробиває поряд зі стійкою воріт.

Достойна гра переможця, переможця другої групи. «Олександрія» забезпечила собі достроково до завершального32- го туру почесне 7 місце!