Олександрія кримінальна…

0
1101

Про підсумки роботи Олександрійського міськвідділу поліції повідомив її начальник, підполковник Володимир Хвостов. Зокрема, очільник наголосив на тому, що розкриття злочинних проявів тяжких випадків – вбивств розкриті на 50% . Щодо крадіжок, тілесних ушкоджень – розкриті всі. Якщо в 2019 році було шість вбивств, то вже у 2020 – три. Усі вони розкритті, окрім одного, що сталося в Новій Празі, де знайшли обезглавлене тіло людини. Ведуться слідчі дії.

Збільшилася кількість шахрайських злочинів через соціальні мережі, що сьогодні є чи найбільшим проявом злочинності проти людини. У людей видурюють кошти (знімають з карток), продають неіснуючий товар… Такі злочини щоденно зростають в геометричній прогресії –  на 200-300%. У цьому питанні працює  кіберполіція. Роз`яснення серед населення дають певний результат, але далеко не очікуваний. Для цього треба, щоб кіберполіцейські більше працювали в цьому напрямку та по шляху розкриття. Не секрет, що всі телефонні дзвінки можна відслідкувати, а тим паче стаціонарні. Вони не змінюються. Мені, ще до нового року телефонували з одного і того ж номеру, що і вчора зателефонували (4 рази через кожні 30 хв.). Хіба це не зрозуміло, що це шахраї. Знаю, що впіймати таких злочинців не просто. Щоб перевірити номер телефону поліцейський повинен отримати дозвіл за рішенням суду для перевірки даного номеру ( втручання в особисте життя людини, -Авт.). Цим ніхто не хоче займатися. Я минуло року попався на такий гачок. У відділі поліції мені чітко сказали, що це «глуха справа». Реєструються щоденно по кілька таких шахрайств. А впіймати злочинців неможливо.

Принаймні, дуже рідко можна почути від МВС, що розкрито групу Інтернет -злочинців. У злочинців сучасна оргтехніка, а в поліції, що її немає, що може відслідковувати таких шахраїв. Картки скидають швидко, номери міняють. Не всі. Можна вирахувати, виловити злочинців. Це справ честі і професіоналізму працівників правоохоронних органів.

О.Оскар   

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім’я