«Олександрія» -«Інгулець» – 4:3. Такого матчу ще не було в цьому сезоні. Два пенальті, два вилучення…

0
819

«Дербі»  між двома командами- земляками розпочалося для петрівчан невдало. Уже на 7-й хв. влучний удар капітана команди Василя Грицука в межі штрафної гостей приніс успіх олександрійцям – вони повели в рахунку. Через три хвилини успіх було подвоєно завдяки умілим зусиллям  Устименка дограти до кінця, коли той зумів в останню мить випередити блокування захисником «Інгульця» і пробити першим – 2:0. Перший гол молодого гравця за головну команду «Олександрії». А це не що інше, як серйозні наміри господарів на здобуття третьої перемоги від старту УПЛ цьогоріч…

На 35-й хв. втретє господарі засмучують уболівальників «Інгульця». Прорив у карний майданчик гостей центральних захисників Бабагло, котрий в боротьбі  віддав пас на набігаючого Бондаренка, котрий в один дотик збільшує рахунок до 3:0 на користь «аграріїв».

На 41-й хв. груба помилка молодого голкіпера суперника Кринського, коли той, звільняючись від пресингу  нападників «Олександрії» невміло відбив шкіряного  якого  перехопив гравець господарів Дудка і влучно пробив з гострого кута- 4:0. Комфортний рахунок для першого тайму. Але на 44-й хв. гості зуміли скоротити рахунок –Коваленко таки зумів влучно пробити- 4:1. А за мить з поля був вилучений за емоції і та другу картку Лучкевич.

Друга половина матчу стала неочікуваною для господарів. На 66-й хв., граючи в меншості, згадаймо вилучення Лучкевича в кінці першого тайму, Грицук грубо зіграв проти досвідченого Бартуловича. Бойко без роздумувань вказав на 11- ву відмітку. Сам постраждалий і реалізував успішно пенальті- 4:2. Скорочення до двох пунктів. Серйозна заявка петрівчан на боротьбу за бодай одне очко. На 69-й хв. Павлов прямою ногою завдав травму Устименку, котрого довелося замінити, отримав пряму червону картку. Склади зрівнялися. Через 5 хв., а саме на 74-й, знову помилкау своїй штрафній вже молодого захисника Мельника. Пенальті реалізовує Янаков – 4:3. До того ж попередження – жовту картку отримав В.Б.Шаран.

У подальшому гості намагалися переламати хід поєдинку, але вмілі дії практично нового складу гравців на полі – не дали жодного моменту зрівняти рахунок, довели кінцівку до переможного на користь «Олександрії» .

Бойко в цьому матчі показав 7 жовтих карток і дві червоні.

Команда в В.Б.Шарана була доволі строкатою. Через коронавірус на полі грали лише 3 центральні захисники: Бабогло, Бондаренко та дебютант УПЛ Мельник (не було ким заповнити четверту позицію, -Авт.). А в воротах взагалі стояв 18-річний юнак – Борисенко ( 4-й голкіпер команди). Дебютанта Дудку прийшлося ставити поряд з капітаном -Грицуком, щоб той допомагав юному гравцю. З «основи» грали Пашаєв, Лучкевич на незвичній для себе позиції, Мишенко та Третьяков. Чистим форвардом на полі був Устименко.

«Дербі»  вдалося. Воно було справді бойовим, цікавим, насиченим на моменти, на гостроту, на велику жорстку боротьбу, на амбітність обох команд, та перемагає сильніший і мудріший.