“Олександрія” – гроза авторитетів

0
196

Чемпионат УПЛ. «Динамо» - «Александрия». Начало в 17:00

Матч розпочався на користь «Олександрії», бо вже на 8-й хв. в одній із чергових контратак гравці з Олександрії змогли відзначитися забитим м`ячем у ворота Бущана. Автором голу став  новачок команди Валерій Лучкевич, який з кожним матчем набирає майстерності – все більше  приносить користі «Олександрії». Так сталося, що прохід Цурікова правим флангом та його прострільна перадача, віднайшла спочатку ногу Поляруса, а далі м`яч віднайшов саме Лучкевича, який на дальній стійці воріт «Динамо»  залишився не прикритим. Як результат – м`яч затріпотів у сітці воріт киян.

І в подальшому гості намагалися атакувати, але наражалися  на міцний опір  «Динамо», гравці якого моментально створювали багато неприємностей біля воріт Паньківа.  Найбільше  дошкуляли Цітіашвілі, Циганков, Шепелєв, Кравченко, Миколенко, Буяльський.

Суперник киян зустрічав «високо»,  і дуже вдало, бо в кількох швидкісних контратаках могли і відзначитися вдруге. Спершу на 25-й хв. В.Б.Шаран вимушений був замінити на полі травмованого, автора голу Лучкевича, а на 31-й хв. поле залишив і співавтор голу Цуріков, який також отримав травму. Гречишкін та Ковалець вийшли, щоб довести свою спроможність грати не гірше травмованих.

Міг реально забивати  Сітало, який постійно діяв попереду, не забуваючи про надання допомоги і в захисті. Він під кінець першого тайму схибив після перспективної  атаки, коли Кадар не зміг вибити шкіряного з-під ніг нашого нападника. Тільки не вдалий  удар нашого нападника врятував ворота Бущана.

Так і завершився перший тайм – 0:1 на користь «Олександрії». Слід відмітити, що гра була динамічною, швидкісною, але без особливих грубощів. Всього 2 попередження. У гостей – Бабогло, у киян – Кравченко.

Другий тайм розпочався з атак киян, бо вже на 47-й хв. Шапоренко, який змінив Цітіашвілі, міг зрівняти рахунок, якби шкіряний не влучив у хрестовину воріт Паньківа.
А далі і Шендрік отримав травму – його змінив  Дедечко.

Киянам таки вдалося зрівняти рахунок на 65-й хв. Хацкевич  вгадав з заміною. Русин, який змінив Шепелева, переграв нашого Паньківа – 1:1.

Гра почалася з нуля. Замін немає в «Олександрії». Наші гравці контратакують, хоча і рідко, але  гостро.

До 81-ї хвилини гравці «Динамо», безумовно, що господарювали на половині поля  «аграріїв». Нашим гравцям доводилося дуже сутужно в ці хвилини, що все більше підходили до завершення цього вельми наднапруженого протистояння другої і третьої команд УПЛ. Як  же довго тяглися ці 13 хвилин до завершення гри. І «Олександрія»  вистояла! Зуміла довести цього травневого вечора, що вона достойна протистояти «Динамо», що вона гідна третього місця. Не «вискочка», як дехто з фахівців від футболу  називають аграрну «Олександрію», яка не зупиняється на досягнутому. Попри домашню поразку від  «Зорі», «аграрії» нічиєю з «Динамо» реабілітували сповна перед своїми уболівальниками.

Здобуте залікове очко на виїзді з кожним туром наближає «Олександрію» до здійснення заповітної  мрії.  Поступово, вдумливо і майстерно граючи, наші земляки набирали оптимальної гри, що приносить перемоги, надаючи великі сподівання завершити достойно нинішній чемпіонат.

А щодо киян, то «Олександрія» найбільш вразлива команда для “Динамо”. Що Реброву, що Хацкевичу не вдавалося максимально відбирати очки в «Олександрії». І перший і другий зазнавали невдач – фіаско у протистоянні з «Олександрією».

Нічия в 5-му турі 1:1 та перемога вдома «аграріїв» 10 турів до цього – 2:1, і сьогоднішня нічия це – відповідь скептикам і невіруючим, що сьогодні «Олександрія» є грозою авторитетів, зокрема, для «Динамо».