“Олександрія”- дублери – 3:0

0
98

Сьогодні, 18 січня, завершився перший навчально-тренувальний збір ФК “Олександрія” товариським матчем з дублерами головної команди. Матч проходив на полі зі штучним покриттям. Зустріч проходила в форматі 4 тайми по 30 хвилин. Упевнену перемогу здобула перша команда з рахунком 3:0, обігравши свою молодшу другу команду.   М’ячі в ворота суперника забивали. Як і годиться, нападники: Артем Сітало, Віталій Пономар та Дмитро Шастал. Гравці отримали кілька вихідних, бо вже 22 січня підопічні В.Шарана  літаком відправляться  в Туреччину – м.Аланія, де проведуть свій другий навчально-тренувальний збір. “Олександрія” запланувала на цей збір зіграти 5 контрольних спарингів:

26 січня – ПФК «Ботєв» (Пловдив, Болгарія);

28 січня –  ФК «Арка» (Ґдиня, Польща);

30 січня – ПФК «Черно море» (Варна, Болгарія);

01 лютого – ФК «Пюнік» (Єреван, Вірменія);

02 лютого – ФК «Вардар» (Скоп’є, Македонія).

Як бачимо графік поєдинків дуже щільний – на другий день гра. Це можна пояснити тим, що В.Б.Шаран поставив за мету на другому зарубіжному зборі  дати максимальне навантаження на гравців, аби визначити рівень, перш за все, фізичних кондицій кожного окремо взятого футболіста “Олександрії”. Суперники – команди по класу гри та характеру дещо схожі з грою “Олександрії”. З деякими вже мали протистояння в січні минулого року. на перших зборах за кордоном. Після  разгромної перемоги над  вірменським “Пюніком” – 6:0, олександрійці на другий день зіграли матч першого збору з болгарським  ФК “Ботев” з Пловдіва (1 ліга, вища, володар Кубку и Супер Кубку Болгарії  сезону 2016/2017, – авт.). Матч завершився тоді мінімальною перемогою суперника з Болгарії – 1:0. Гол на свій рахунок записав Кампас на  53-й хв.