“Олександрія” достойно боролася за вихід у наступний етап

0
212

Перші 20 хвилин під дощем були майже рівними по ходу поєдинку. Команди –суперниці: «Олександрія» – «Вольфсбург» двічі гостро атакували, маючи шанси відкрити та зрівняти рахунок. Спершу помилка досвідченого Запорожана ледве не привела до голу у ворота Паньківа, дякувати  «вовкам» Вегхорсту, Віктору та Мехмеді, котрі по черзі не змогли приборкати шкіряного до вірного голу. А вже далі Шастал в один дотик міг влучити в ворота суперника.

Після цих моментів «вовки» все частіше почали гостювати на половині поля господарів. Виникали гострі моменти, але вони не дали змоги супернику відкрити рахунок.

Несподівана травма Ковальця, не дозволила йому на 39-й хв. продовжити гру. Це втрата для «Олександрії» в такому  вкрай відповідальному матчі. Його змінив Безбородько – форвард зовсім іншого плану гри на полі.

Команди догравали перший тайм на швидких контратаках. Здавалася є шанс на другий тайм… Та ось вам і пенальті від Дубри-Безбородька, котрі сфолили в своїй штрафній проти Вегхорста, який сам виконав цей стандарт. На 45-й хв. він забиває гол у ворота Паньківа, хоча наш кіпер і вгадав політ м`яча, але не зміг відвести небезпеку від своїх воріт- пропустив.

    Несподіване закінчення першого тайму. Важко було В.Б. Шарану вирівняти гру, а далі переламати рахунок на свою користь. Адже все пішло не за сценарієм тренера. Заміна Ковальця, кілька помилок Запорожана, не догравання в завершальній стадії атак та інші чинники досить бентежили нашого керманича «Олександрії» в першій половині гри. Відсутність у команді Сітало, Протасова, Шендрика, Грицука – центрових гравців команди змусили тренера варіювати зі складом гравців, даючи шанс іншим менш досвідченим гравцям.

Не змогли “аграрії” домогтися бажаного для себе результату, якого ми чекали в другій половині цього драматичного поєдинку.

Скажу так, що австрійці- судді ніколи не будуть на нашому боці. Їм німці набагато ближчі, хотіли б ми цього чи ні. Падав Лучкевич, Банада – свисток арбітра мовчав…

Другий тайм був цікавим. Мав забивати Банада, пробиваючи головою, коли шкіряний пролетів вище воріт нашого суперника. Гостро атакували і гості.

Жаль, що пенальті став переможним для «вовків». Адже більш гострого моменту в них протягом всього поєдинку так і не було, щоб реально збільшити рахунок. Прикро на серці від необачної однієї помилки, що вартувала нам шансу виходу в наступний тур Ліги Європи. Але це футбол. Він непередбачуваний. Не знаєш, що він тобі завтра принесе. Головне, що олександрійці пристойно демонстрували український футбол в Європі. Набули величезного футбольного досвіду, що стане в пригоді надалі.

Ми вдячні олександрійським футболістам! Наші перемоги ще попереду!

Треба виграватаи в “Гента”, щоб матеріально себе задовольнити.

І.Мельник   

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім’я