Олександрійським мепдпрацівникам підвищено зарплатню на противагу модним київським

0
721

Це відповідь київським лікарням, їх керівникам  та іншим медзакладам України, що треба було правильно підписувати  контракти на виконання медичних послуг. Хто виписав якісно угоду, прораховану  до копійки, той має сьогодні підвищені зарплатні та інші виплати, що пов`язані з коронавірусом.

Із 1 квітня 2020 року фінансування закладів, що надають вторинну меддопомогу, здійснюється Національною службою здоров’я по законтрактованим пакетам.
Центральна міська лікарня підписала 10 пакетів на надання меддопомоги на загальну суму 83,5 млн. грн. Це дало можливість підвищити зарплатню всім працюючим до 20%. Збільшення зарплатні лікарям становить від 900 до 1300 грн., медсестрам, санітаркам – від 600 до 900 грн., у залежності від спеціалізації, категорії та вислуги років.
Нараховано доплату в розмірі 300% за весь відпрацьований час в умовах карантину працівникам ЦМЛ, які надавали меддопомогу хворим на COVID-19, та мобільних бригад Центру первинної медико-санітарної допомоги, які проводили забір аналізів від пацієнтів з підозрою на коронавірусну хворобу.

 

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім’я