Олександрійський таємничий – закритий художник-митець…

0
2417

Саме сьогодні, 17 серпня,  так співпало, що Андрію Кузьменку лідеру  гурту «Скрябін», день народження (17.08.68 р.) я познайомився з місцевим олександрійським художником (ще й реставратором, декоратором, майстром виготовлення зовнішньої реклами найуподобаніших смаків, -Авт.)  Олександром Вовненком. Друг зателефонував, що побачив у дворі одного із олександрійських підприємств портрет А.Кузьменка…

Домовилися про зустріч… Як виявилося в ході діалогу дуже закрита особистість, але напрочуд дуже цікавий співрозмовник, що розуміється на художніх цінностях, естет, цінитель творчості сучасного мистецтва в широкому розумінні слова.

Він мені нічого про себе не розповів, а показав на стіні написану картину Андрія Кузьменка- «Скрябіна», якого він дуже поважає як музиканта, співака та автора розумних висловлювань щодо сьогоднішнього суспільно-політичного життя України.

-Ідея написання на стіні портрету «Скрябіна» виникла обдумано. Довго налаштовував себе, обирав яким повинен бути мій улюблений виконавець пісень… Потім за 2 дні з`явилася ця картина.Чому не на загальний огляд- не знайшов належне місце…

Оце і все, що сказав мені митець. Вкрай таємничий, інтригуючий. Головне, що є домовленість про наступну зустріч. Гадаю, що мені вдасться більше дізнатися – розговорити…  З огляду його творчої майстерні є про що поговорити… Буде дуже цікаво!

А зараз насолоджуйтесь картиною…

 Іван Мельник   

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім’я