Олександрійський міськрайцентр зайнятості інформує: заходи соціального захисту населення у січні 2020 року, та безробітних не влаштовує зарплатня та умови праці, коли усі збитки лягають на найману працю яку пропонують роботодавці

0
115

Ситуація на ринку праці Олександрійщини характеризується попитом на працівників сфери торгівлі та послуг (13,6%), менеджерів та професіоналів (23,5%), робітників з обслуговування, експлуатації та контролювання за роботою технологічного устаткування, складання устаткування та машин (19,1%), кваліфікованих робітників з інструментом (21,6%), фахівців (14,2%), та найпростіші професії (8,0%).
Станом на 1 лютого 2020 р. на обліку в центрі зайнятості перебувало 2,0 тис. осіб, з яких 61, 2 % складали жінки, 29,5 % – молодь віком до 35 років, кожен другий належав до осіб, які мають додаткові гарантії щодо сприяння у працевлаштуванні, 36, 6 % зареєстрованих безробітних були сільськими мешканцями.

Загалом на обліку в Олександрійському міськрайонному центрі зайнятості у січні 2020 року перебувало 2,1 тис. безробітних, з них набули статус безробітного безпосередньо у січні місяці – 0,403 тис. осіб.
Протягом січня 2020 року за сприяння Олександрійського міськрайонного центру зайнятості отримали роботу 138 осіб, з них 52 зареєстрованих безробітних громадян. Брали участь у громадських та інших роботах тимчасового характеру – 16 осіб; проходили професійне навчання за направленням Олександрійського міськрайонного центру зайнятості – 26 осіб.
Станом на початок лютого 2020 року 1,39 тис. осіб отримували допомогу по безробіттю.
Станом на 1 лютого 2020 року кількість вакансій у базі даних Олександрійського міськрайонного центру зайнятості становила – 162. У середньому на одну вакансію претендувало 12 осіб.
На сьогодні затребувані на ринку праці: завідувачі лабораторії (освіта), менеджери, інженери – конструктори, майстри виробничого навчання, бухгалтери, кухарі, офіціанти, перукарі – модельєри, продавці продовольчих та непродовольчих товарів (збитки від неріалізованої продукції, їх порча лягає на зарплатню найманої праці. Перукарів наймають на проценти, як би ти не старався, не дотягують до мінімалки, бо господарі здебільшого “прикриваються” дорогою орендою, великими розцінками на воду, тепло, електроенергію. Тому і бачиш щоразу в магазинах та перукарнях нових працівників, -Авт.), електромонтери з ремонту та обслуговування електроустаткування, монтажники радіоелектронної апаратури та приладів та інші.

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім’я