Олександрійські учні будуть навчатися

0
879

Порадившись з представниками освітніх закладів  міста, міська влада вирішила не припиняти  навчання. З понеділка -12 жовтня  школи чекають учнів. Головне, щоб директори шкіл забезпечили належні умови дотримання карантину, але не за рахунок дітей ( маю на увазі керівництво 10 – ї школи, котре на початку навчального року зібрало з батьків учнів старших класів по 300 грн. на закупівлю антисептиків, -Авт. ) .

В Олександрії збільшується кількість хворих на коронавірус, і на сьогодні їх зафіксовано 27 людей з коронавірусом: із них 19 – на самоізоляції; 8 – у міській лікарні.

Зростає і захворюваність на пневмонію: 86 олександрійців лікуються в стаціонарі, 91 – перебувають вдома під наглядом сімейних лікарів.Якщо в вересні-жовтні 2019  року було 1400 хворих на гострі респіраторні захворювання, то в аналогічний період цього року – 5104,- повідомив мер Олександрії С. К. Цапюк.

Статистика вражаюче страхітлива. Осінь тепла…, а люди хворіють. А не легка це форма коронавірусу? Чому ми так правди боїмося. Якщо вчасно пролікуватися, то все буде добре.

Іван Мельник

 

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім’я