Олександрійське крафтове пиво до смаку було…

0
254
  • За процесуального керівництва прокуратури області співробітниками податкової міліції області, в рамках розслідування кримінального провадження викрито керівника одного з товариств області, який без наявної ліцензії на право виробництва та роздрібної торгівлі алкогольними напоями здійснював незаконне виготовлення, зберігання та збут пива різних видів.

Незаконну діяльність щодо виготовлення та збуту різних сортів крафтового пива, а також солодкого пива, вказаний підприємець розгорнув у місті Олександрії.

Відзначимо, що керівник даного товариства вже потрапляв у поле зору правоохоронців на торгівлі пивом без наявності ліцензії та був попереджений про недопустимість вказаних дій. Однак, “підприємливий” чоловік продовжив розвивати свою незаконну діяльність, широко рекламуючи її в мережі Інтернет.

Незаконна діяльність вказаної особи викрита та припинена. В приміщенні цеху проведено обшуки в результаті яких виявлено та вилучено обладнання для виробництва пива, залишки пивної продукції у кількості 267 літрів, мішки з солодом, грошові кошти, чорнові записи.

Триває слідство.

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім’я