Олександрійська влада провела екстрену нараду з питання запобігання поширенню COVID-19. Будуть закриті ринки, кафе, заклади розваг, бібліотеки.

0
441

 16 березня міськголова С.К.Цапюк провів екстрену нараду за участю своїх заступників, начальників управлінь міськради та головлікарів медзакладів щодо посилення карантинних обмежень у зв’язку з коронавірусом COVID-19.
Мер наголосив, що це питання національної безпеки, тож Постановою КМУ  в усіх областях України оголошений карантин. По Кіровоградській області виявлено 6 людей з підозрою на коронавірус.
У медзакладах Олександрії ситуація наступна. За останній тиждень захворюваність на ГРВІ знизилась на 20%. Проте, в стаціонарі дитячої лікарні протягом останніх місяців кількість хворих значно перевищує норму.
З метою проведення карантинних заходів у Центрі первинної медико-санітарної допомоги дистанційно вимірюється температура пацієнтів, що приходять до поліклініки. 16 березня людей з підвищеною температурою не виявлено.
Хворим рекомендовано мінімізувати відвідування медзакладів, а у разі необхідності лікарі надаватимуть консультації по телефону.
У стаціонарах лікарень обмежується перебування хворих та здійснюється моніторинг температури серед медперсоналу.
У разі виявлення хворих підготовлені спеціальні бокси та замовлені захисні костюми, проте існує недостатність засобів індивідуального захисту.
У галузі освіти з 12 березня по 3 квітня призупинено навчальний процес. Педагогічні працівники знаходяться вдома та отримують середньомісячну заробітну платню. Обслуговуючий персонал чергує у закладах для здійснення вологого прибирання, провітрювання та дезінфекції.
Усі керівники громадських організацій, які проводять гурткову роботу, повідомлені про обмежувальні заходи.
У закладах культури також проведені інструктажі з техніки безпеки. Гуртки і колективи не працюють. На роботу виходять лише чергові працівники, які забезпечують життєдіяльність закладів. Роботу бібліотек і музеїв планується призупинити.
Міськголова рекомендував керівникам усіх підприємств, установ та організацій звести до мінімуму кількість людей на робочих місцях.
Що стосується інфраструктури міста, в Олександрії працює 5 ринків, 32 кафе (бари), 9 торгівельних центрів непродовольчих товарів.
Присутні на нараді запропонували  в разі необхідності на час карантину закрити відповідні заклади і залишити працювати лише продуктові магазини та аптеки.
Остаточне рішення буде прийняте на позачерговому засіданні виконкому.
Для більш широкого інформування про роботу в напрямку запобігання поширенню коронавірусу в Олександрії на сайті міськради запроваджено рубрику «Коронавірус COVID-19».

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім’я