Олександрійка здивувала світ своїм винаходом…

0
626

Колишня випускниця 2021 року – Центральноукраїнського наукового ліцею-інтернату (м.Олександрія), Кіровоградської Малої академії наук Ольга Боровик виборола срібло на Міжнародному інноваційному шоу INOVA 2021.

Як повідомили в академії, на конкурсі у Хорватії вона продемонструвала свій винахід – лінзу зі змінними оптичними характеристиками. Її наукові керівники: Олександр Мірошниченко (м.Олександрія) та Володимир Амосов.

Нині олександрійська винахідниця студентка Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут ім. І. Сікорського».

Як повідомив її керівник Олександр Мірошниченко на сторінці Центральноукраїнського наукового ліцею-інтернату в Олександрії, влітку Ольга виборола срібну медаль на ярмарку винаходів та інновацій INTARG у Польщі.

Довідково:

INOVA – друга найстаріша виставка винаходів у Європі, що вже впродовж 50 років (з 1971-го) збирає у Загребі, столиці Хорватії, винахідників з усього світу. Організатори виставки – Асоціація винахідників Загребу разом з міжнародним партнером World Invention Intellectual Property Associations WIIPA.

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім’я