Олександр Мірошниченко поділився успіхами своєї учениці

0
699

Учитель фізики та математики Центральноукраїнського наукового ліцею-інтернату Олександр Мірошниченко поділився приємною новиною:

-Вітаємо Боровик Олю – призера Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН, ученицю 11-б класу Центральноукраїнського наукового ліцею-інтернату Кіровоградської обласної ради (м. Олександрія). Оля посіла ІІІ місце у секції “«Матеріалознавство», з роботою “Лінза зі змінними оптичними характеристиками”.

У розмові з Олею, вияснилося:

–  У нашій секції “Матеріалознавство” прийняло участь 17 учнів МАНу з усієї України. Тема моєї роботи “Лінза зі змінними оптичними характеристиками”. Суть якої полягає в покращенні лінз з оптичними характеристиками, коли між плівки закачується рідина – гліцерин, що дає можливість збільшити оптичну силу лінз. Це можна використовувати в телескопах, окулярах, камерах. Спочатку я захищалася постерно (плакатно) з висновками. Наступного дня відбулася наукова конференція.

Протягом майже 4-х годин ми задавали один одному питання,  давали на них відповіді, а журі оцінювали нашу онлайн роботу.

Мені не вистачило кількох балів, щоб здобути друге місце. А втім моя робота рекомендована до участі в міжнародних конкурсах з умовою успішного інтерв’ю  англійською мовою.

Іван Мельник

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім’я