Олег Ляшко розкаже не тільки про Київ, а й про Олександрію

0
146

 7 липня планується приїзд народного депутата України, лідера Радикальної партії Олега Ляшка до нашого міста. З поінформованих джерел цей приїзд планувався задовго, ще до  приїзду  до Кропивницького…  Настав час і для олександрійців. Відверто кажучи, членство депутатів  від Радикальної партії в міській раді говорить про те, що частина  активних олександрійців  таки підтримують ідеали і прагнення  «радикалістів» стосовно  «відібрати у багатих і віддати бідним», «усіх  колишніх партократів на смітник – на вила»…

Лідер «радикалістів» планує побувати на  підприємстві «Віра- Сервіс – Інтермаш» та зустрітися з журналістами.

  • -Я докорінно зміню корупційну і неефективну “радянську” систему влади та публічних послуг. Зараз ситуація катастрофічна: у нас на два робітника припадає три бюрократа, а на кожну дію – двадцять зайвих довідок та погоджень. Цей зашморг задушив Україну, – говорить О.Ляшко.

 Цитати Олега Ляшка

 

· Знаєте, багато ходить чуток, що Ляшко якийсь не такий, що він підарас. Я на це завжди кажу: з Олега Ляшка такий же підарас, як з Азарова реформатор.

 

· Може когось і лякають ці радикальні зміни, але це як хірургічне втручання: якщо ти не відріжеш ногу, помре весь організм.

 

· Мене питають: «Чого ви з вилами?» Та не для того я з вилами, що в мене руки чешуться, чи робити мені немає чого, ходити з тими вилами, але це символ народного протесту. Сьогодні люди вилами гній збирають біля корови, яка їх не годує, а завтра їх доведуть, що вони з тими вилами підуть на владу. То я не хочу, щоб вони з вилами йшли на владу, а щоб вони пішли і бюлетень кинули за «Радикальну партію» на виборах, то і буде якраз найкраща форма протесту проти нинішньої влади.

 

· Усі, хто виправдовує незнання української — манкурти без роду-племені, перекотиполе. Україна починається з мови!

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім’я