ОКВП «Дніпро-Кіровоград» з 15 квітня змінив номери особових рахунків споживачів. Будьте уважні!

0
500

Відсьогодні усі споживачі ОКВП «Дніпро-Кіровоград» категорії «населення» присвоїли новий семизначний розрахунковий платіжний номер.

Офіційний сайт ОКВП «Дніпро-Кіровоград» повідомляє, що таким чином підприємство впорядковує особові рахунки абонентів, щоб уникнути їх дублювання.

– Наприклад, виникали ситуації, коли кілька споживачів мали однакові особові рахунки, але проживали у різних містах, тож банківські системи могла їх плутати. Тож тепер перед особовим рахунком стоятиме цифра – ідентифікатор міста. Решта цифр залишиться такою ж, зникнуть лише «зайві» нулі, – йдеться в повідомленні.

Який алгоритм дій споживачів?

Усі банки-партнери з 15 квітня повинні приймати платню за новими рахунками. Радять звертати увагу на правильність реквізитів перед перерахуванням коштів та внести зміни в шаблони для оплати через онлайн-банкінг або термінали самообслуговування. Якщо ж оплату провели на колишній  особовий рахунок: хвилюватися не треба. Певний час платежі будуть зараховуватись на особові рахунки і за старими, і за новими номерами рахунків.

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім’я