Окремі господарства приступили до збору озимого ячменю, який зібрано на 1300 га

0
163

-Площі, які достигають в таку пору – це слабкі і зріджені посіви. Тому для цього року середня урожайність 28,3 ц/га для району це досить непоганий результат для Бобринецького району, – зауважив Сергій Коренюк, директор департаменту агропромислового розвитку області. За його словами, масове включення в жнивну кампанію фермерів з інших районів очікується на цьому тижні (Петрівський, Устинівський, Добровеличківський, Голованівський.  Гайворонський райони, на черзі – Олександрійський район).

(Озимий горох, який був посіяний на площі 29 га, вродив по 7-8 центнерів. Врожай слабкий. Це був  перший експеремент з посіву озимого гороху. Не для нас, – Авт.).   

В свою чергу голова облдержадміністрації Сергій Кузьменко звернувся до керівника департаменту вести системний діалог з сільгосптоваровиробниками в питанні оплати праці робітникам господарств.

-Після збору врожаю і оцінки фінансової ситуації на господарствах слід провести зустрічі з сільгоспвиробниками щодо обговорення можливостей підвищення заробітної плати на підприємствах,- підкреслив очільник області. Він наголосив, що питання виплати середньої заробітної плати в аграрній сфері на контролі влади.

-Ми маємо непогані показники по зростанню зарплати на Кіровоградщині, однак її розмір мене не влаштовує. Переконаний в тому, що в області сільське господарство є прибутковим, про це свідчить і статистика, тому, відповідно, люди повинні отримувати достойну заробітну плату. Нам слід рухатися ближчим часом до 7-8 тисяч гривень у аграрній сфері.

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім’я