Об`їзна навколо Знам`янки здана в експлуатацію

0
233

Фото Укравтодор.-Будівництво обходів міст – це європейська практика розвитку дорожньої інфраструктури та безпеки дорожнього руху, – почав такими словами керівник Державного агентства автомобільних доріг України Славомір Новак.

В межах інспекції доріг Кіровоградської області  він  привітав мешканців м. Знам’янка з відкриттям нової дороги – обходу міста. – Ця дорога є першим за останні роки новим будівництвом обходу міста, побудованим за кошти з державного бюджету. Загальна вартість проекту – 141,247 млн. грн. Протяжність нової дороги – 6,3 кілометри. Роботи почали виконувати у серпні 2011 р. Завершено будівництво – у травні 2018 р.

-Будівництво обходів міст – це європейська практика розвитку дорожньої інфраструктури та безпеки дорожнього руху, – зауважив очільник Укравтодору. – Ми активно впроваджуємо цю практику по всій Україні. Вже зараз тривають роботи на обході м.Рені, у Полтавській області будуються обходи м. Полтава, Лубни, с. Покровська Багачка, Красногорівка, працюємо над проектами обходів м.Бориспіль, Північного обходу Львова, Північного обходу Тернополя та Рівного.

Обхід м. Знам’янка побудовано у межах реалізації Програми розвитку доріг 2018-2022, завдяки якій планується протягом 5 років з’єднати якісними дорогами усі регіональні центри країни.

-Вулиці міста тепер будуть звільнені від транзитного транспорту, адже увесь транзитний потік тепер буде проходити за межами міста. В результаті в місті покращиться екологічна ситуація, підвищиться безпека руху.

Ця дорога важлива і для жителів Кіровоградської та інших областей. Вона з’єднала населені пункти регіону з дорогами державного значення Київ – Знам’янка, Знам’янка – Луганськ – Ізварине та Знам’янка – Подорожнє. Очікується, що інтенсивність руху на цій новій дорозі становитиме понад 8 000 автомобілів на добу.

Фоторяд

     

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім’я