Область серед кращих завдяки новій владі на чолі з А.Балонем, чи напрацюванню попередніх років?

0
761

Голова КОДА  А.Балонь посів шосте місце серед голів облдержадміністрацій в всеукраїнському рейтингу. 

ba

Перелік готували журналісти видання «Деловая столица», згідно даних Держстату.

Також область увійшла в двійку передовиків по динаміці експорту товарів і послуг, в трійку кращих – по динаміці сільського господарства, в четвірку регіонів з найменшим скороченням капітальних інвестицій, найбільшим зростанням промисловості і найнижчою часткою працівників, відправлених у відпустки за свій рахунок. Область в п’ятірці найбільш благополучних регіонів за динамікою штатних працівників і по зростанню роздрібної торгівлі .

У великій мірі область, на мою власну думку, рухається тим курсом, що був напрацьований за останні 5 років попереднім очільником області. Це треба чесно сказати… У цьому нічого підспудного немає. Адже всі очільниики працювали і працюють заради людей. Чи не так? Добре, що нинішня влада не втрачає напрацьоване – додає нових імпульсів активності збільшення соціально-економічних показників. Нехай так і буде. Народ чекає кращого життя.

Подібні показники були і минулого року, правда тоді було третє місце в С.Кузьменка. У нового очільника А.Балоня ще все попереду, щоб стати вище шостого показника. Сім місяців – замало, щоб бути кращим…

-Але є в Кіровоградщини і ряд провалів. Особливо помітні вони в сфері будівництва. За обсягом будівельної продукції на людину область в п’ятірці найгірших. І ризикує опуститися ще нижче, оскільки по динаміці будівництва зайняла останнє місце: падіння на 50,5%, тобто більш ніж удвічі (тоді як в середньому по Україні зафіксовано падіння на 5,5%). До того ж область на передостанньому місці по загальній площі нового житла на тисячу жителів,- йдеться в повідомленні.

А кому будувати? Люди вимирають – молодь купує вторинне житло. Нове – занадто дороге. А програма молодіжного будівництва діє в Києві, Дніпрі, Одесі, Львові, Харкові – де є робочі місця, з нормальною зарплатнею, де великиий попит на нього..

Що можна вимагати від Кропивницького, Олександрії, Знам`янки, Світловодська, Долинської, де економіка тримаєтьсяна плаву, де малі зарплатні, де вторинне житло у двічі дешевше, ніж купувати в новобудовах “коробку”, на яку ще слід вкласти скільки ж коштів, як на “коробку”, щоб довести її до житлової експлуатації. Попит на нове житло відсутній – відсутнє і будівництво.

 

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім’я