Область отримає 108 млн. грн.

0
94
Область отримає 108 мільйонів гривень з Державного бюджету на реалізацію проектів, що фінансуються з Державного фонду регіонального розвитку. Про це на апаратній нараді повідомив голова облдержадміністрації Сергій Кузьменко.
“Прийняте відповідне урядове розпорядження дає можливість розпочинати використовувати кошти Державного фонду регіонального розвитку для реалізації регіональних проектів”, – зазначив очільник області. Серед найбільш знакових Сергій Кузьменко назвав школу в Побузькому (Голованівський район), дитячий садок “Зернятко” (м. Новоукраїнка), школу в Новій Празі (Олександрійський район), груповий водопровід у Долинській, завершення реконструкції міського будинку культури у Олександрії та дороги в обхід м. Світловодська.
Голова облдержадміністрації доручив своєму першому заступнику Сергію Коваленку, а також керівнику управління капітального будівництва ОДА проконтролювати графіки виконання запланованих будівельних робіт.
-Маємо іще 5 місяців сприятливих погодних умов, щоб виконати всі плани і завдання, які ми на себе брали і на які сьогодні Уряд України виділив кошти, – підкреслив Сергій Анатолійович.
Сергій Кузьменко наголосив на тому, що кожен голова території, де реалізуються такі проекти, несе персональну відповідальність за темпи роботи будівельників. До переліку об’єктів, що реалізовуватимуться за кошти ДФРР входять також наступні проекти: реконструкція обласної спеціалізованої дитячо-юнацької школи олімпійського резерву — 2 (м. Кропивницький); капітальний ремонт дитячого садочку “Сонечко” (с. Жовтневе, Устинівський район); капітальний ремонт операційного блока Кіровоградського обласного онкологічного диспансеру.

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім’я