Область може очолити власник агрофірми з Устинівки

1
654

Глава Уряду Д.Шмигаль на сьогоднішньому черговому засіданні КМУ заслухав кандидата на посаду голови Кіровоградської ОДА Валерія Міщенка.

Кандидат розказав про те як він буде розвивати аграрну Кіровоградщину.

– Перші кроки – треба розібратися в тій роботі, яка була зроблена, зробити висновки, аналіз і згідно з цим працювати далі, – зазначив претендент. – У першу чергу, розібратися з фінансовими потоками: куди йдуть і як ефективно використовуються (можливо, вони до цього часу не туди йшли, а як же з контролем? Хіба Уряд не контролював роботу глав областей? А як же боротьба з корупцією? Багато запитань…, -Авт.).

Претендент не залишає поза уваги школярів, як вони будуть навчатися в умовах… Одну деталь помітив, що кандидату хтось «невміло, рекламно» вклав в уста програму по освітній галузі, котра успішно працює (в школах повним ходом йдуть ремонти, закуповуються нові меблі, мультимедійне обладнання, дидактичний матеріал та ін.). У зв`язку з карантином освітні заклади закуповують засоби індивідуального захисту, безконтактні термометри. Завдання- суворо дотримуватись правил особистої гігієни, що тісно пов`язане з неухильним дотриманням правил карантину, –Авт.). Власник агрофірми говорить, що аграрна галузь  області “більш-менш налагоджена, але треба дивитися, як використовується земля” (що він має на увазі, -Авт.).

Найголовніше, щоб коронавірус відступив – залишив світ…

Біографія кандидата: середню освіту отримав в столиці, далі  – служба в радянській армії (3 роки до 1991 р.). Спочатку займався різноманітною підприємницькою діяльністю. У 2001 році організував ТОВ “АГРОКОМПЛЕКС” (смт Устинівка). Відтоді займається сільгоспвиробництвом у Кіровоградській та Чернігівських областях.

Бізнесмен відмовиться від бізнесу, який з його слів буде передано в управління сину.

КМУ погодив кадрові питання порядку денного, але останнє слово буде за Президентом України.

Що ми мали до цього: Сергій Кузьменко – успішний голова ОДА в 2014-2019 роках виходець з агробізнесу.

Андрій Балонь – ексочільник (колишній слідчий, якому інкримінується злочин в отриманні хабаря, зумів покерувати Кіровоградщиною лише півроку).

Хто наступний? І скільки він утримається на цій відповідальній посаді.

І.Мельник

1 КОМЕНТАР

  1. Такая публикация вдохновила моих родных и своими силами делать хоть что-то хорошее специально для граждан.

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім’я