Обласний шашковий турнір -перше місце за олександрійцями

0
210
  • -Щорічно, вже 7-й рік поспіль, при міському громадському об’єднанні інвалідів дитинства, загального захворювання, інвалідів праці «Віра» проходить обласний турнір з шашок. Ми вже звикли до того, що наші підопічні не залишаються осторонь спорту. Шашки, шахи – змагання з цих видів спорту ми проводимо протягом року, і один раз на рівні області.  Невдовзі плануємо проводити змагання і з тенісу, після того як встановимо тенісне обладнання. Відмічу, що ми не вважаємо себе інвалідами – безпомічними, ми хочемо жити так як живуть усі здорові громадяни. А допомога, звісно, що потрібна. Нам допомагають небайдужі люди. Наша організація існує вже майже 20 років і ці всі роки ми активно долучаємо до спорту наших підопічних, – підкреслила керівник громадського об’єднання  “Віра” Зоя Іванівна Беззубова.

Цього разу до Олександрії завітали команди з Кропивницького, Світловодська, Знам`янки. Кожна команда була представлена трьома гравцями: 3 чоловіки та відповідно 3 жінки.

У цікавій спортивній боротьбі протягом кількох годин визначались переможці як індивідуально так і в командному заліку.

Перше місце за підсумком всіх турів здобув і вже вкотре гарець шашок з Кропивницького Г.Добровольський, друге  місце і срібну медаль отримав любитель шашок з Олександрії І.Бобошко та відповідно третє місце в гравця з Світловодська В.Михайленка.

Серед жінок усі призові місця завоювали представниці м.

Олександрія:  перше місце у К.Гончарової,  друге – у Н.Кавенкової  та третє – у Н.Настусенко.

У командному заліку перше місце завоювали шашісти з Олександрії.

 Змагання відбулися завдячуючи депутату міської ради, раднику міського голови, очільнику партії «Сила людей» В.В.Дожджанику, який  активно відроджує шашково-шаховий вид спорту в нашому місті протягом останніх кількох років. Вручені медалі та

грамоти  – це внесок депутата.  

ФОТОРЯД

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім’я