Обговорити вартість ціни на тепло на громадських слуханнях….

0
112

 29 листопада  члени виконкому розглянули питання щодо коригування тарифів на теплопостачання в зв’язку з підняттям ціни на газ, яка зросла на 23%. Так, для населення вартість за 1000 куб м була 5674 грн, стала – 6968 грн. Для підприємств ціна зменшилася із 8640 грн до 6968 грн за 1000 куб м. У складовій тарифу “ТКЕ” природний газ становить 77%, електроенергія – 7%, зарплатня з нарахуваннями 13,2%; інвестиційна складова відсутня. Ліміти на газ КП «Теплокомуненерго» отримує кожні 10 днів.

Отримати їх можна сплачуючи не менше 80% від отриманого природного газу за минулий місяць. За листопад підприємство розрахувалося з НАК «Нафтограз України» лише на 21%. Тому в підприємства сьогодні є лише 2 кроки: підняти тарифи на тепло для населення, або отримати компенсацію за різницю в тарифах. А це більше 25 млн грн за опалювальний сезон. Для міського бюджету відповідна сума є непосильною.

  Члени виконавчого комітету запропонували зняти дане питання з розгляду і провести громадські слухання, на яких обговорити вартість ціни на тепло.
На сьогодні тарифи на тепло для населення залишаються на рівні минулорічних.

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім’я