Оберемо достойного депутата обласної ради

0
552

Шановні виборці, давайте25 жовтня зробимо свідомий вибір – віддамо свій голос  на виборах депутатів Кіровоградської обласної ради на користь Анатолія Єгоровича Короткова – відомого педагога, українського хореографа, громадського діяча, народного артиста України, професора, завідувача кафедри хореографічних дисциплін Центральноукраїнського державного педагогічного університету ім. В.Винниченка, кавалера ордена «За заслуги» II та ІІІ ступеня, заслуженого працівника культури України, директора обласного комунального закладу «Центральноукраїнського наукового ліцею-інтернату, художнього керівника народного хореографічного ансамблю «Пролісок.

Мудра, досвідчена людина, великий вчений гуманіст педагогічної ниви Анатолій Єгорович пройшов велику життєву школу. Від виховання в сирітському будинку до професора університету, до заслужених нагород, до визнання державою, до довіри бути обраним депутатом Кіровоградської обласної ради двох скликань.

Колектив Олександрійського структурного підрозділу Центральноукраїнського наукового ліцею-інтернату вирішив підтримати 25 жовтня А.Є.Короткова на виборах до Кіровоградської обласної ради від ВО “Батьківщина”, котрий розбудував на Кіровоградщині потужний науково-освітній заклад, який щорічно випускає сотні учнів, котрі 100% стають студентами відомих українських та зарубіжних вишів. Мала Академія Наук, що діє при закладі, є однією із найтитулованіших за рейтингом перемог її учнів на Всеукраїнських та міжнародних олімпіадах з різних навчальних предметів.

Оберемо А.Є. Короткова – достойну людину, що буде гідно відстоювати інтереси освітян Кіровоградщини!     

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім’я