Головна Новини Новий рентгенапарат і УЗД будуть слугувати людям…

Новий рентгенапарат і УЗД будуть слугувати людям…

0
833

Для Центральної міської лікарні м.Олександрія придбали рентгенодіагностичний комплекс за майже 5 млн. грн. і новий УЗД-апарат за ціною 1,9 млн. грн.

Як повідомили на сайті міськї ради, в лікарні капітально відремонтували відділення променевої діагностики: рентген-кабінет та коридор для очікування. Встановили та налаштували сучасний рентген-апарат – цифровий рентгенодіагностичний комплекс “Moviplan 800” виробництва Італія. Він зменшить дози випромінювання, що отримують пацієнти під час діагностичних процедур та скорочує час очікування результатів до кількох хвилин (до цього часу слід було чекати біля 15 хв., – Авт.). Обладнання було закуплено в кінці 2020 року за рахунок коштів держсубвенції. Його вартість біля 4,9 млн. грн. До цього часу рентген-апарат використовували майже 40 років!

А в кабінеті ультразвукової діагностики встановили новий УЗД-апарат, що не оновлювалася протягом минулих 9 років. Сучасний УЗД-апарат американського виробництва від компанії “Siemens ACUSON Freestyle” придбали за рахунок коштів держсубвенції вартістю біля 1,9 млн. грн. Цю портативну діагностичну ультразвукову систему будуть використовувати в новозбудованомуприймальному відділенні.

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім’я