Новий голова ОВК м.Олександрія

0
146
Головою Олександрійської окружної виборчої комісії призначили юриста із стажем роботи у комісіях місцевого і загальноукраїнського рівнів (фото)

Головою Олександрійської окружної виборчої комісії призначили юриста. У постанові ЦВК говориться, що головою обрано Валерія Боровського, 1982 р. н., від кандидата на пост Президента України Петра Порошенка.

Секретарем комісії призначено Сергія Піту, від кандидата на пост Президента України Володимира Зеленського. Сергій Піта є завідуючим науково-технічним відділом Будинку дитячої та юнацької творчості Олександрійської міської ради. Нагадаємо, що директором комунальної установи де працює секретар комісії, є довірена особа В.Зеленського у 103 виборчому окрузі Вячеслав Севастяненко.

Також постановою затверджено склад комісії. Про декого із членів комісії ми знайшли додаткову інформацію:

 • Роман Браче, 1976 року народження – від кандидата на пост Президента України Зеленського В.О.

 • Олена Верезуб, 1969 року народження – від кандидата на пост Президента України Зеленського В.О.

 • Олександр Коновалов, 1985 року народження – від кандидата на пост Президента України Порошенка П.О. Має досвід роботи у міській виборчій комісії, окружній виборчій комісії.

 • Олена Крисько, 1977 року народження – від кандидата на пост Президента України Зеленського В.О.

 • Анатолій Куруп, 1960 року народження – від кандидата на пост Президента України Порошенка П.О. має досвід керіника окружної виборчої комісії, очільника районної виборчої комісії ,члена виборчих комісій різних рівнів, є очільником Головківської загальноосвітньої школи.

 • Леонід Павук, 1972 року народження – від кандидата на пост Президента України Порошенка П.О.

 • Ірина Піта, 1992 року народження – від кандидата на пост Президента України Зеленського В.О.

 • Віталій Польща, 1983 року народження – від кандидата на пост Президента України Порошенка П.О., керівник ТОВ “АГРОФІРМА МТС ТЕХАГРОПРОМ”, яка зареєстрвоана у селі Войнівка Приютівської ОТГ.

 • Олег Репенько, 1970 року народження – від кандидата на пост Президента України Порошенка П.О.

 • Олена Святець, 1971 року народження – від кандидата на пост Президента України Порошенка П.О. має досвід участі у виборчих комісіях різного рівня, в тому числі в окружній комісії, є помічником народного депутата Анатолія Кузьменка.

 • Марина Середа, 1993 року народження – від кандидата на пост Президента України Зеленського В.О.

 • Вікторія Сторчова, 1989 року народження – від кандидата на пост Президента України Зеленського В.О.

Нагадаємо, відповідно до календарного плану заходів з організації та проведення повторного голосування на пост Президента України 21 квітня, проведення першого засідання окружної виборчої комісії має бути проведено не пізніш як на другий день після дня прийняття рішення про формування складу окружної виборчої комісії. Таким чином засідання має відбутися не пізніше 12 квітня.

 

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім’я