Нові зупинки рідному місту

0
280

Встановлення нових зупинок відбувається відповідно до Програми з благоустрою на 2016-2020 рр., затвердженої депутатами міськради, та пов’язане з численними проханнями жителів облаштувати місце очікування автобусів біля кінотеатру, а також пропозиціями розмістити сучасні зупинки, які б естетично доповнювали вигляд центральної площі.
Управління ЖКГ минулого року ретельно вивчали якість, дизайн та цінову політику відповідної продукції, яку пропонували виробники України. З поміж усіх обрали пропозицію виробника з Кременчука. За технічними характеристикам та ціновою політикою – найдешевша ціна. Вартість  їх зупинок розміром 6х2 м вартує 91,5 тис. грн.
Кременчук входить до асоціації «Сталі та розумні міста України», підтримує дружні відносини з нашим містом та співпрацює з Олександрією з багатьох питань.
Для порівнння цінової політики, то вона на користь кременчуцьких виробників: м.Снятин Івано-Франківської область пропонує свій товар за ціною 118 тис. грн; м. Київ – 137,5 тис. грн; м. Житомир – 121,7 тис. грн.
Такі зупинки будуть встновлені в центральній частині Олександрії та на суміжних вулицях міста, що прикрасять місто своїм сучасним дизайном та практичністю.

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім’я