Нові правила відвідування навчальних закладів Олександрійщини з 1- го вересня

0
771

Перший дзвінок та навчальний процес у школах Олександрійщини в умовах карантину має свої особливоатсі та вимоги, яких слід суворо дотримуватися.
Перший дзвінок – День знань для учнів відбудеться без лінійок та гучних промов директорів..
Вчителі зустрінуть учнів на відстані від інших класів.. Ця зустріч може бути проведена як в класі, а також на подвір’ї навчального закладу.

Вхід в школу батькам і стороннім людям суворо заборонено, так само, як і велике скупчення людей в позаурочний час. При вході в школу, або в класі слід обробляти руки антисептиком
Обіцяють, що дзвінки на урок звучати теж не будуть, час початку уроків у класів буде починатися по-різному.
Для старшокласників планують ввести частково дистанційне навчання кілька днів в тиждень.
Носіння масок обов`язкове: знімати учням і викладачам лише під час навчального процесу. Носити під час пересування по школі і на вході та під час перерви. Змінювати маски слід кожні 3 години. Маски багаторазового використання з обов’язковою умовою  мати герметичний пакетик (zip-пакет, чи папка на кнопці). Для використаних одноразових масок у школі розмістять спеціальні урни.
Учителям та технічному персоналу будуть щоранку проводити температурний скрінінг на противагу учнів. Лише при поганому самопочутті школяр повинен обов`язково повідомити про свій стан свого здоров’я класного керівника, або вчителя-предметника в якого урок. Хворі діти до школи не допускаються!

Навчання буде в одному класі, переходити в інший кабінет будуть лише на деякі предмети типу англійської мови та інформатики.
Забезпечення питного режиму в школі не буде, тому кожен обов’язково зі своєю пляшечкою води.
Для кожного класу буде визначено свій вхід до школи і схема руху лише одними сходами, по всій школі ходити не дозволяється.
Для того щоб поїсти в їдальні для кожного класу також будуть відведені окремі перерви, можливо буде організовано замовлення буфетної продукції в клас.

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім’я