Нові правила отримання посвідчень водія

0
127

Картинки по запросу фото водія автомобіляМВСУ повідомило громадськість країни стосовно змін видачі посвідчень водія, що стосується в  першу чергу відеофіксацію складення екзаменів зі знань правил дорожнього руху та кермування автотранспортом.

Що змінюється:

-Введено відеофіксацію складення екзамену зі знань правил дорожнього руху і навичок керування автомобілем. Тепер в кожному екзаменаційному авто буде встановлено спеціальне обладнання.

  – Неможливо буде скласти теоретичний іспит в одному територіальному сервісному центрі МВС, а практичний – в іншому.

  • До 2-х років скорочено термін чинності отриманого в автошколі Свідоцтва про закінчення навчального закладу з підготовки водіїв транспортних засобів. Отримати або обміняти посвідчення водія буде неможливо без відмітки про місце реєстрації в документі, що посвідчує особу.

  • Викладачі та інструктори з водіння будуть зобов’язані вносити в спеціальний електронний журнал інформацію про час проведення теоретичних та практичних занять, а також про транспортний засіб, на якому здійснюватиметься практичне заняття.

  • Для автошкіл скасовується вимога щодо придбання в територіальних сервісних центрах МВС бланків свідоцтв про закінчення закладу з підготовки водіїв транспортних засобів.

 –  Акредитацією автошкіл тепер займатимуться регіональні сервісні центри МВС за місцем знаходження закладів. Для автошкіл, що належать до сфери управління Міністерства освіти та науки, запроваджується спрощений механізм акредитації.

  • Всі випускники, які пройшли підготовку водіїв у закладах професійно-технічної освіти, будуть допущені до складання іспитів без додаткового навчання в автошколі.

Підготуватися до здачі іспитів з правил дорожнього руху можна на сайті МВС завдяки безкоштовному онлайн-тренажеру.

О.Оскар

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім’я