Нові контейнерні майданчики. Приватний сектор не хоче підписувати угоди на вивіз сміття. Їх позиція споживацько-нахальна: “Сплатять мешканці багатоквартирних будинків”

0
463
 З метою належного санітарного утримання прибудинкових територій КП «Житлогосп» продовжує встановлювати нові контейнерні майданчики.
Однією із проблемних була територія біля будинку по вул.Григорія Усика, №62, куди не лише жителі багатоповерхівок, а й мешканці приватного сектору зносили купи сміття, гілля, будівельні відходи, постійно перетворюючи майданчик на стихійне сміттєзвалище.
19 травня встановлено нові зручні контейнери закритого типу для користування жителями багатоповерхівок №№31,33,35 по вул.Петра Сагайдачного та вул.Григорія Усика, №62.
Міськвлада вкотре попереджає, що жителям приватних домоволодінь заборонено виносити сміття до контейнерів багатоповерхівок, а необхідно укласти договір на вивезення побутових відходів з підприємством, що обслуговує відповідну частину міста.
От тільки цього не буде. Якщо полковники у відставці, квартальні, шановані люди  несуть, наприклад, до контейнера по вул. Братській, 77 відходи від утримання живності, від ремонту, то що можна говорити про інших.
А щодо контейнерів, то через кілька місяців подивмося на їх стан руйнації…Люди у нас такі…

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім’я