Нові гравці «Олександрії»

0
259

16 липня відбулося представлення олександрійським уболівальникам новобранців команди, які прийшли в міжсезонні до оновленого клубу.  В.Б.Шаран щиросередно подякував уболівальникам за велику підтримку в ході чеміпонату, надіється,що вона буде ще кращою внинішньому сезоні, висловив надію  та впевненість, що поставлене завдання президентом клубу С.А.Кузьменком  буде виконано. Наголосив, що болгарський  навчально- тренувальний збір пройшов у потрібному руслі та вимогах, що ставив перед гравцями щоденно тренерський склад.Тепер слово за гравцями…

 До команди прийшли нові гравці. Серед них доволі відомі по іграх в УПЛ: Кирило Ковалець («Чорноморець») та Максим Задерака – наш земляк  («Сталь»). Цих гравців раніше вже було представлено на Істині від Олександрії .

 Також до «Олександрії» приєднався перспективний молодий гравець захисної лінії Олександр Семенов  (04.11. 1999 р.н.,  м.Дніпро. Захисник, зіграв за «Дніпро»  53 матчі в яких забив  3 голи). На момент представлення О.Семенов перебував в збірній Україні U-19.  Також з молодіжного складу

залучені Бабогло, Протасов, Шастал). Повернувся досвідчений Станіслав Микицей після більш як річного покарання за вживання допінгу. Дещо раніше став до лав після довготривалої травми Станіслав Шендрік. А так склад команди залишився незмінним.

Чи замінять гідно нові гравці досвідчених гравців які цього року залишили команду (Гітченко, Старенький, Чеботаєв), покаже вже скоро нинішній старт чемпіонату, що стартує 22 липня протистоянням “Олександрії” на виїзді  з львівськими “Карпатами”.

І.Мельник

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім’я