Нові автобуси на Олександрійщину

0
92

Придбано два шкільних автобуси для учнів району

З метою створеня належних умов навчального процесу в освітніх закладах району забезпечено підвезення 114 учнів сільських шкіл, вихованців дитсадків та вчителів, які проживають на відстані більше 10 кілометрів від навчального закладу і потребують підвезення до школи.

Днями перший заступник голови районної державної адміністрації Юрій Коваль та народний депутат України Анатолій Кузьменко передали колективам Андріївської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів та Улянівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів шкільні автобуси, які були придбані за рахунок залишків освітньої субвенції 2018 року у сумі 3 млн 600 тис грн.

В Андріївській ЗОШ І-ІІ ступенів потребують підвезення 34 дітей із сіл Степанівка, Рожеве. В Улянівській ЗШ І-ІІІ ступенів – 80 учнів з сіл Тарасово-Шевченкове, Пахарівка, Михайлівка і Тарасівка.

Належна організація підвезення дітей, які проживають за межею пішохідної доступності, до навчальних закладів сприяє створенню умов для безпеки дітей, збереження їх здоров’я, кадрового потенціалу педагогічних працівників, а також ефективному використанню бюджетних коштів.

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім’я