Нове випробування «Олександрії»  «Шахтарем»

0
102

Сьогодні, 26 жовтня, розпочинається 12-й тур УПЛ. Першими вийдуть на поле ФК  «Маріуполь»- «Колос» ( 14. 00), о 17. 00 зіграють «Зоря» -«Ворскла» ( котра сьогодні розпадається, йдуть гравці (Даллку), команда має внутрішні проблеми) та  невдаха  чемпіонату  донецький «Олімпік» буде приймати «вдома» СК «Дніпро -1».

Для нас найбільш цікавим. З огляду на турнірне становище команд, є протистояння «Маріуполя» і «Колоса» та луганської «Зорі» проти полтавчан. Команди, що наступають у рядку турнірного стану.

Завтра, 27 жовтня, о 17. 00 «Олександрію» чекає нове випробування – «Шахтарем», після напруженого поєдинку з французами. Не тривалий час для відновлення дано підопічним В.Б.Шарана, але «аграрії» можуть проявити свої кращі бійцівські якості впертості, сили волі і духу не впасти перед «гірниками». Будемо чекати, що матч буде цікавим, бо очки треба набирати в чемпіонаті – гідно тримати марку «бронзової «Олександрії».

Вболіваємо за своїх, вболіваємо за найбільш перспективну команду УПЛ –«Олександрію», про яку сьогодні дізнається вся Європа.

Фото з власного архіву автора 

І.Мельник      

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім’я